Aktualności

Kuba Starzak - prośba o wsparcie
dodano: 2021-12-20

Szanowni Państwo,

Harcerz w każdym widzi bliźniego a za brata uważa każdego innego harcerza.
Z tym właśnie przesłaniem kierujemy do Państwa prośbę o pomoc dla Jakuba Starzaka.

Kuba doznał poważnego wypadku samochodowego, wskutek którego trafił do szpitala w krytycznym stanie.

Kuba na co dzień jest drużynowym jednej z gromad w Hufcu Myślenice. W swoim środowisku jest znany jako uśmiechnięty, pozytywny i zawsze chętny do pomocy harcerz. Teraz to właśnie on potrzebuje naszej pomocy.

Ze względu na duży obrzęk mózgu lekarze wprowadzili Kubę w stan śpiączki farmakologicznej. Dziś oddycha samodzielnie, jest wydolny krążeniowo, ale nie odzyskał przytomności. My jednak z całego serca wierzymy, że Kuba obudzi się i zacznie walczyć o powrót do zdrowia. Przed nim jednak długa i bardzo kosztowna rehabilitacja. Szpital niestety nie ma możliwości, aby ją dalej prowadzić, dlatego musi on zostać umieszczony w specjalistycznym ośrodku wybudzeniowo – rehabilitacyjnym. Pobyt miesięczny w takim ośrodku to około 25 tysięcy złotych.

Jako harcerze zwracamy się do Państwa z prośbę o wsparcie. Pomóżmy Jakubowi wrócić do domu.

Fundacja Okno Nadziei – dopisek Jakub.
Ul. Jagiellońska 2, 32-410 Dobczyce

Bank Spółdzielczy w Dobczycach
Ul. Kilińskiego 2, 32 -410 Dobczyce
92 86020000 0000 0298 2890 0001
KRS: 00000718773 – dla przekazania 1% podatku dopisek Jakub.

Z harcerskim pozdrowieniem
Czuwaj!
Zuchy, harcerze i instruktorzy Hufca ZHP Myślenice


Współadministratorami danych osobowych jest Związek Harcerstwa Polskiego oraz wszystkie Chorągwie Związku Harcerstwa Polskiego. Dane kontaktowe oraz adres każdego ze Współadministratorów dostępny jest na stronie internetowej https://bip.zhp.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania i utrzymywania kontaktu mailowego, w tym kontaktu w związku z podjętą ze Współadministratorami współpracą lub korespondencją z danym Współadministratorem/Współadministratorami. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Współadministratorów znajdują się pod adresem www.zhp.pl/rodo lub na stronach poszczególnych Współadministratorów. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy kontaktować się bezpośrednio ze Współadministratorem.
Kontaktować się można również bezpośrednio z wyznaczonym przez nas inspektorem ochrony danych pod adresem zhp-iodo@rt-net.pl, rodo@zhp.pl lub rodo@stoleczna.zhp.pl (inspektor ochrony danych Chorągwi Stołecznej).