członkowie izby

Komorniki 73
32-415 Raciechowice
Tel.607-907-630
E-mail:emkatrans73@wp.pl
www: brak
Stoiska handlowo-usługowe:
- C.H. ZAKOPIANKA - ul. Zakopiańska 62 Kraków
- C.H. LEWIATAN - ul. Kobierzyńska Kraków
- ul. Prądnicka 89 Kraków
Recykling odzieży używanej - Komorniki 73
Stoiska C.H. Balicka - sprzęt audio dla domu
Usługi inkasenckie ma rzecz TAURON S.A.

Oferujemy:
- usługi pocztowe, kredytowo-bankowe,
- sortowaną odzież używaną oraz odzież używaną roboczą,
- wysokiej jakości sprzęt audio
- czyściwo

Poszukujemy Partnerów w handlu i usługach
Ul. Drogowców 3
32-400 Myślenice
Tel. 12 274-22-06, 663-960-303
E-mail: biuro@ecocomfort.pl
www: www.ecocomfort.pl
ECO Comfort tworzą ludzie z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży wentylacyjnej. Podstawą działalności jest montaż instalacji wentylacyjnych z odzyskiem ciepła (rekuperacja).
Firma ECO COMFORT zapewnia kompleksową obsługę obejmującą doradztwo, projekt, dostawę urządzeń, montaż instalacji oraz usługi serwisowe. Współpracuje z uznanymi producentami, dlatego też oferuje urządzenia sprawdzone, skuteczne, energooszczędne i przyjazne środowisku.
ECO COMFORT proponuje rozwiązania, które są ściśle dopasowane do potrzeb klienta.
Droginia 250
32-400 Myślenice
www: brak
Firma Pracownia Projektowa Tomasz Ryś prowadzi działalność w branży Inwestycje budowlane- działalność projektowa. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Droginia, w województwie małopolskim.
Kontaktując się z jej przedstawicielem osobiście, można uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią usług.
Osieczany 545
32-400 Myślenice
Tel.+48 663-144-535
E-mail:antoni.kasprzycki@op.pl
www: smykolandia.net
Firma Niepubliczne Przedszkole ''SMYKOLANDIA'' prowadzi działalność w branży Przedszkola prywatne. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Osieczany , w województwie małopolskim.
Zajęcia dydaktyczne oraz troskliwą opiekę zapewnia wykwalifikowany i doświadczony personel. Przedszkole dba o zdrowie i prawidłowy rozwój fizyczny, społeczny, intelektualny i emocjonalny dzieci. Przedszkole SMYKOLANDIA w Osieczanach zdobywa wiele nagród i wyróżnień.
Więcej informacji dotyczących Przedszkola, można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu: 663 144 535.
Ul. Klakurki 2A
32-400 Myślenice
Tel. +48 695 987 600
E-mail:konrad@seonidas.pl
www: www.seonidas.pl
Seonidas.pl to firma informatyczna specjalizująca się w świadczeniu usług optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych, sklepów internetowych, produktów i usług.Pozycjonujemy lokalnie i globalne. Nasza wiedza,umiejętności i kompetencje pozwalają naszym klientom dostrzec i wykorzystać pełny potencjał branży, w której działają, w oparciu o twarde dane analityczne i rynkowe. W zakres naszych kompetencji wchodzi także doradztwo strategiczne w zakresie wykorzystania marketingu internetowego do rozwoju przedsięwzięć biznesowych naszych klientów.
Nasze usługi podnoszą widoczność stron internetowych naszych klientów rozumianą jako wzrost pozycji w rankingach wyszukiwania Google dla precyzyjnie zdefiniowanego zakresu słów kluczowych.Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania to wzrost ruchu organicznego(darmowego) użytkowników internetu będących w istocie potencjalnymi klientami firmy.
Naszym klientom oferujemy:
- bezpłatny audyt SEO stron internetowych,
- usługi optymalizacji; onsite, offsite, i techniczną,
- pozycjonowanie stron internetowych w oparciu o precyzyjnie opracowaną listę słów kluczowych oraz plany rozwojowe firmy,
- doradztwo strategiczne w zakresie wykorzystania narzędzi marketingu internetowego do rozwoju biznesu,
- dostarczanie wysokiej jakości unikalnej i zoptymalizowanej pod kątem SEO treści (content marketing),
- doradztwo przed, nadzór w trakcie i audyt po zakończeniu realizacji projektów budowy stron internetowych przez firmy zewnętrzne.
Członkom IGZM oferujemy:
- bezpłatny audyt SEO strony internetowej wraz z analizą rynku w oparciu o wybrany, reprezentatywny zestaw słów kluczowych:
- bezpłatne konsultacje w dziedzinie marketingu internetowego w tym w szczególności w zakresie budowy stron internetowych, pozycjonowania, SEO i optymalizacji, e-mail marketingu, marketingu lokalnego, obecności w social media oraz reklamy internetowej;
- 10% zniżki na optymalizację i 5% na pozycjonowanie stron internetowych.
Poszukujemy:
1. Partnerów do współpracy w zakresie wprowadzania nowych produktów i usług na rynek w oparciu o nowoczesne narzędzie marketingu internetowego(pozycjonowanie startup'ów).
2. Klientów na nasze usługi.
3. Wiedzy, informacji i kontaktów biznesowych.
Głogoczów 111
32 - 444 Głogoczów
Tel. 602-306-633
E-mail:biuro@agropartner.pl

www: www.agropartner.pl
Firma powstała 01 listopada 1990roku. Działalność Firmy w sektorze rolniczym, stopniowo ewaluowała w sektor gospodarki komunalnej. Firma oferuje sprzęt i technologie stosowane przy pielęgnacji terenów zielonych, dróg i autostrad ( w tym utrzymanie zimowe, w sadownictwie, ogrodnictwie, szkółkarstwie, leśnictwie a także przy kompostowaniu, zbiorze trzciny i wikliny, przeróbce biomasy. W ofercie znajduje się również serwis gwarancyjny, pogwarancyjny oraz wszelkie innowacyjne przeróbki i adaptacje sprzętu.
UL. Leśna 2B
32-400 Myślenice
Tel. 505-157-776
E-mail:office@impernoble.pl
www: brak
Firma zajmuje się reprezentowaniem polskich firm za granicą oraz pomocą zagranicznym firmom z wejściem na rynek polski. Kompleksowy zakres usług , który sięga od Logistyki do Factoringu, pozwala na szybkie rozwiązania i efektywne działania. Firma oferuje:
- Przedstawicielstwo handlowe polskich firm za granica RP.
- Pomoc w organizowaniu wyjazdów na targi wystawowe.
- Organizację przyjęcia gości i kontrahentów zagranicznych.
- Nawiązanie kontaktów biznesowych z potencjalnymi klientami.
IMPERIALI NOBLE poszukuje:
- Osób, Firm chętnych zaistnieć na rynku zagranicznym.
- Firm które planują nawiązać współprace z zagranicznym kontrahentem.
Ul. gen.Władysława Sikorskiego 75
32-400 Myślenice
Tel. 12 274-41-42
E-mail:nieruchomosci.capitol@gmail.com
www: brak
Biuro nieruchomości, Restauracja, Hotel i wynajem lokali.
Ul.Zabłocie 43 A
30-701 Kraków
Tel.+48 609 353 305
E-mail:biuro@bldg.pl
www: www.bldg.pl
BLDG Doradztwo oferuje swoją wiedzę oraz doświadczenie w doradztwie gospodarczym i biznesowym dla przedsiębiorstw. To co nas wyróżnia na rynku to głębokie przekonanie, że kluczem do sukcesu jest współpraca i partnerstwo.
Naszym klientom proponujemy rozwiązania nieszablonowe i innowacyjne w procesie wdrażania nowych produktów i usług na rynek. Aktywnie wspieramy naszych klientów począwszy od projektowania koncepcji i założeń biznesowych, analizę możliwości finansowania, modelowanie procesów i opracowanie dokumentacji, aż po obsługę inwestycji, pozyskanie finansowania i wsparcie w jego rozliczeniu.Nasze zaangażowanie oraz kreatywność, często zwiększają pakiet dostępnych możliwości finansowania dla klienta.Ponieważ handel zagraniczny to szansa dla firmy na rozwój, pomagamy w pozyskiwaniu nowych rynków zbytu poprzez nawiązywanie kontaktów biznesowych z partnerami zagranicznymi, stworzeniu strategi wejścia na nowe rynki oraz finansowanie na projekty eksportowe.Wdrożenie nowego produktu, innowacyjne rozwiązania, technologie to nie lada wyzwanie, ale i ryzyko. Oferujemy po wcześniejszej weryfikacji zdolności patentowej i ochronnej, wsparcie w pozyskaniu finansowania na ochronę prawną technologii, produktów czy innych rozwiązań zarówno w formie patentów jak i wzorów przemysłowych, wzorów użytkowych, znaków towarowych i wynalazków.Prowadzimy audyty przedsiębiorstw i dokonujemy oceny ich zdolności do rozwoju, wdrożenia nowych produktów, usług i technologii.Wskazujemy obszary konieczne do usprawnień i stawiamy rekomendacje.Oferujemy wsparcie we właściwym zaplanowaniu projektów badawczo-rozwojowych, nawiązaniu współpracy z jednostkami naukowymi oraz naukowcami, pozyskujemy finansowanie na projekty badawczo-rozwojowe.
LEGAL INFO MARCIN GĘDŁEK
KANCELARIA PRAWNA
Ul. Żwirki i Wigury 10
32-400 Myślenice
Tel.+48 531-989-999
E-mail:info@legal.pl
www: www.legal-info.pl
Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. W swojej ofercie ma również abonamenty na stałą obsługę prawną.

Oferta dla klientów indywidualnych to przede wszystkim bieżące porady prawne, sporządzanie umów i pism, skarg i wniosków, a także reprezentacja w Sądach.

Oferta dla klienta biznesowego to sporządzanie regulaminów, statutów, projektów umów i ich opiniowanie oraz bieżące doradztwo prawne, a także windykacja należności oraz reprezentacja w Sądach.

Obsługa osób fizycznych obejmuje:

-przygotowywania i opiniowanie takich umów jak:
- umowa sprzedaży,
- umowa najmu,
- umowa dzierżawy,
- umowa zlecenia i o świadczenie usług,
- umowa o dzieło,
- umowa pożyczki,
- umowa użyczenia,
i inne
-przygotowywanie pism, wniosków i pozwów

-pomoc przy sprawach spadkowych

-pomoc prawna z zakresu prawa pracy

-sprawy z zakresu prawa nieruchomości

-opiniowanie umów deweloperskich

-analiza umów sprzedaży nieruchomości

-sprawy z zakresu prawa konkurencji i konsumentów

-przygotowywanie pozwów rozwodowych


Obsługa przedsiębiorców:

-bieżąca obsługa prawna firmy;

-sporządzanie oraz opiniowanie umów, regulaminów (także sklepów internetowych);

-analiza zapisów umownych;

-pomoc przy negocjacji kontraktów;

-zgłaszanie zmian do KRS/ CEIDG;

-windykacja należności od dłużników;

-sporządzanie opinii prawnych;

-sporządzanie pozwów i pism procesowych;

-bieżące zastępstwo procesowe przed sądami oraz organami administracji.
Rudnik, ul.Starcówka 35
32-440 Sułkowice
Tel.782-690-421
E-mail:maxx@poczta.onet.pl
www: www.meblemaxx.pl
Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją mebli na zamówienie. Nasze doświadczenie oraz solidność sprawiły, iż jesteśmy dobrze prosperującą firmą. W naszej ofercie znajdą Państwo meble: kuchenne, łazienkowe, pokojowe, biurowe, sypialnie, szafy/komody.Wychodząc na przeciw oczekiwaniom poszerzyliśmy swoją ofertę o meble do restauracji, pokoi dziecięcych oraz o stoiska handlowe.Dla wymagających klientów, zajmujemy się również projektowaniem mebli. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie można zobaczyć naszą ofertę.
UL.Słowackiego 90B
32-400 Myślenice
Tel.12 271-05-49, 506-196-958
E-mail:halinabiuro@interia.eu

www: www.factura.pl
Biuro Rachunkowe FACTURA obsługuje w pełnym zakresie firmy różnej wielkości i wielu branż. Zespół fachowców o wysokich kwalifikacjach i wiedzy w zakresie księgowości i prawa podatkowego to gwarancja fachowej obsługi. Biuro ma również duże doświadczenie w kontaktach z urzędami i instytucjami państwowymi co pozwala w sposób profesjonalny reprezentować klientów we wszelkiego rodzaju postępowaniach i sprawach urzędowych.
Ul.Wiśniowa 9
43-356 Kobiernice
Tel.508-175-505
E-mail:slawomir.drabek@klubbiznesowy.pl
www: brak
Hurtownia Spożywcza F.H.U. "DRABEK " przyjęła nazwę od nazwiska właściciela Drabek i znajduje się w województwie śląskim. Koncentrujemy się na potrzebach naszych Klientów i staramy się elastyczne dopasowywać do potrzeb rynku.
Tenczyn 650
32-433 Lubień
Tel.508-175-505
E-mail:slawomir.drabek@klubbiznesowy.pl

www: www.tenczyn.pl
Pensjonat Gościniec Tenczyn zlokalizowany jest z dala od miejskiego zgiełku na obszarze Beskidu Wyspowego. Przyciąga nie tylko pięknym krajobrazem ale również smaczną staropolską kuchnią. Jest to miejsce w którym można odpocząć na łonie natury, zorganizować konferencje, spotkania biznesowe, imprezy okolicznościowe oraz spędzić miło czas z najbliższymi, korzystając z oferowanych atrakcji. Dla osób pragnących zatrzymać się w tym malowniczym miejscu przygotowane są wygodne pokoje. Pensjonat dysponuje własnym polem paintballowym, nowoczesną dwutorową kręgielnią oraz ogródkiem z oczkiem wodnym. Korzystając z pobytu i przygotowanych atrakcji, można sprawić sobie oraz bliskim ogromną przyjemność, która pozostaną na długo w pamięci.
Osieczany 178
32-400 Myślenice
Tel/fax 12 373-65-30, 693-226-607
E-mail:oknakim@o2.pl, oknakim@neostrada.pl
www: www.naprawiamyokna.pl
Jesteśmy firmą, która zajmuje się naprawą i konserwacją okien i drzwi. Nasza oferta obejmuje również wymianę szyb, okuć, klamek, uszczelek itp. Posiadamy szeroką ofertę okien, drzwi i parapetów, których montażem zajmuje się grupa specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy szybko i solidnie wykonywane zlecenia. Posiadamy certyfikat FIRMA GODNA ZAUFANIA 2015.
Osoby planujące wymianę lub zakup, mogą skorzystać z naszych porad, pomocy przy wyborze najlepszej oferty. Dla Klientów decydujących się na zakup w naszej Firmie, gwarantujemy bezpieczny transport dzięki specjalistycznemu doposażeniu naszego pojazdu firmowego.
Na naszej stronie internetowej można zapoznać się z pełną ofertą oraz opiniami naszych Klientów.
Ul. Balicka 56
32-149 Kraków
Tel. 601-949-949
E-mail: vestafox@vestafox.com
www: vestafox.com
Jesteśmy agencją interaktywna zajmującą się tworzeniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla firm. Kompleksowo działamy w obszarze projektowania, planowania i budowy aplikacji, oprogramowania i marketingu internetowego z uwzględnieniem nowoczesnych strategii reklamowych. Planując nasze działania staramy się je zawsze optymalizować indywidualnie pod kątem każdego klienta, dobierając je do jego potrzeb i możliwości finansowych.

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą:
- strony i sklepy internetowe
- portale tematyczne i społecznościowe
- serwisy korporacyjne, promocyjne i taktyczne
- aplikacje dedykowane tworzone pod wymagania klienta
- organiczne pozycjonowanie stron
- kampanie reklamowe google AdWords, Facebook itp.
- projekty graficzne, loga, logotypy, banery reklamowe w technologii Flash
- zarządzanie i administracja projektami i stronami
- przygotowujemy i wdrażamy:
CMS systemy zarządzania treścią
CRM systemy zarządzania relacjami z klientem
- gry sieciowe
- aplikacje pod urządzenia mobilne android, iPhone

VestaFox
Głogoczów 746
32-444 Głogoczów
Tel.12 273-79-96/Fax: 12 273-72-36
E-mail: poldomhe@gmail.com
www: www.poldomhe.pl
POL-DOM HE to hurtownia elektryczna powstała w 2004 r. Nasza firma zajmuje się sprzedażą hurtową, detaliczną artykułów elektrycznych i elektrotechnicznych.
W ofercie posiadamy kilka tysięcy produktów, w różnych kategoriach, a ich liczba stale się powiększa.

Współpracujemy z największymi producentami i importerami w kraju, dzięki czemu oferujemy naszym klientom produkty renomowanych firm w bardzo atrakcyjnych cenach.

Firma posiadająca kompletną ofertę produktów elektrycznych, w atrakcyjnych cenach, do przyłączy, podłączy oraz wyposażenia budynków.
Rynek 17/18
32-400 Myślenice
Tel.12 274-19-22, 507-314-898
E-mail:macioplan@gmail.com
www: brak
Zakład Fryzjersko-kosmetyczny Maria Leśniak to firma działająca w branży już od wielu lat.Naszym atutem jest również lokalizacja, gdyż nasz zakład znajduje się w centrum miasta.Tu kobiety mogą skorzystać z profesjonalnych porad i usług kosmetycznych i fryzjerskich.Pracujemy na kosmetykach firmy Loreal Professional, gdzie dodatkowo prowadzimy odsprzedaż tychże kosmetyków. W naszej ofercie oprócz strzyżenia damskiego, męskiego i dziecięcego, proponujemy fryzury na wszelkie imprezy okolicznościowe, modelowanie, prostowanie włosów, baleyage, koloryzacje włosów, dekoloryzację włosów, robienie trwałej.Ponadto wykonujemy również zabiegi pielęgnacyjne i nawilżające włosów.
Kornatka 256
32-410 Dobczyce
Tel.691-608-222
E-mail:biuro@instalacje-lesniak.pl
www: www.instalacje-lesniak.pl
Firma z dwudziestoletnim doświadczeniem montażu instalacji i utrzymania ruchu w dużych firmach z branży energetycznej i produkcyjnej.Doświadczenie obejmuje obsługę urządzeń elektrycznych w ramach posiadanych uprawnień (silniki, rozdzielnie, stacje trafo, pompy próżniowe, kompresory, odpylacze).
Firma samodzielnie rozprowadza instalacje elektryczne, wykonujemy pracę na wysokościach.Posiadamy uprawnienia umożliwiające nam pracę w bardzo szerokim zakresie.
Stróża 288
32-431 Stróża
Tel.12 274-00-10, 502-216-996
www: brak
Firma działa w branży elektrycznej
Rodzaj świadczonej działalności to elektroinstalatorstwo.Zajmujemy się wykonawstwem energetycznym:przyłącza, stacje, sieci niskiego i średniego napięcia.
Zawada 81
32-445 Krzyszkowice
Tel.12 274-36-87, 502-229-812
Email:fphuzaczek@gmail.com
www: brak
Firma zajmuje się produkcja opakowań kartonowych i tekturowych.
Ul.Ujejskiego 39
32-400 Myślenice
Tel.12 272-19-95, 605-061-089
E-mail:biuro@wamtex.pl
www: www.wamtex.com.pl
Zajmujemy się produkcją ubrań roboczych i handlem hurtowym.
Istniejemy na rynku od 1989 roku i cały czas dążymy do tego by wykonywane usługi jak i wyprodukowane wyroby świadczyły o wysokiej jakości, solidności pracy, doświadczeniu zawodowym i fachowości w doradztwie - by można nasz wyrób nazwać "nową generacją ubrań europejskich".
Ul.Średniawskiego 105D
32-400 Myślenice
Tel.605-972-748, 601-458-120
E-mail:triumf@poczta.fm

Punkt detaliczny:
Ul.Słowackiego 7/2
32-400 Myślenice
www: www.garnitury-triumf.pl
Firma Triumf to producent i dystrybutor eleganckiej odzieży męskiej- garnitury, marynarki i spodnie.
Oferta:
- odzież męska
- garnitury, marynarki, spodnie
- moda ślubna
- koszule, krawaty, spinki, paski
- obuwie męskie
Ul.Ujejskiego 141 A
32-400 Myślenice
Tel.12 272-65-81, 601-463-009
Email:transvid@interia.pl
www: www.transvid.pl
TRANS-VID to przedsiębiorstwo istniejące od ponad dwudziestu lat. Ze względu na długoletnie doświadczenie w transporcie krajowym i międzynarodowym towarów jest doskonałym i doświadczonym partnerem do współpracy.
Żerosławice 71
32-414 Gruszów
Tel.12 271-60-52, 502-638-458
E-mail:transmagdziarz@interia.pl
www: brak
Jest to Firma transportowa prowadząca usługi krajowe i zagraniczne z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Siedziba jest zlokalizowana w miejscowości Żerosławice.
Ul.Pardyaka 3
32-400 Myślenice
Tel.508-329-402, 502-776-677
E-mail:biuro.tiptop@wp.pl
www: brak
Pralnia wykonuje pełny zakres usług pralniczych.Stosowane są środki piorące o wysokiej jakości, dzięki którym odzież, pościel, bielizna itp. nie ulegają odbarwieniu i nie przyspieszają procesu starzenia
Bysina 18
32-400 Myślenice
Tel.12 272-19-38, 691-672-599
E-mail:trakles@neostrada.pl
www: www.tartak-bysina.pl
Tartak oferuje:
- deski podłogowe
- więźby dachowe
- tarcicę
- usługi tartaczne
Ul. Kasprowicza 13
32-400 Myślenice
Tel.12 274-42-01, 606-137-914
E-mail:reklama-wojcik@isg.pl
www: www.reklama-wojcik.isg.pl
Firma istnieje na rynku od ponad 25 lat i nieustannie się rozwija poprzez innowacyjne technologie a park maszyn, który posiadamy pozwala na skrócenie czasu oczekiwania na zlecenie.Oferujemy usługi w zakresie reklamy zewnętrzne:kasetony, billboardy, litery przestrzenne, druk wielkoformatowy, itp.
Naszą pełną gamę działań reklamowych wykonujemy solidnie i terminowo.
Ul. Słowackiego 79A
32-400 Myślenice
Tel.12 272- 13-79, 509-095-478
E-mail:rciaputa@wp.pl

www: www.stelma-myslenice.pl
Firma z ponad dwudziestoletnią tradycją zajmuje się importem warzyw i owoców z Włoch i ich sprzedażą hurtową, półhurtową i detaliczną oraz skupem owoców. Dodatkowo STELMA rozpoczęła współpracę z gospodarstwami ekologicznymi, co pozwala wprowadzić nową gamę warzyw i owoców, jak narazie w ilościach dla klienta detalicznego. Miła atmosfera w firmie powoduje że, kto raz zaczął z nami współpracować, współpracuje do dziś.Nad zadowoleniem klientów właściciele czuwają cały czas.
Koźmice Wielkie 645
32-020 Wieliczka
Tel.502-255-810
E-mail:jawor.szejk@poczta.onet.pl
www: brak
Stacja benzynowa zlokalizowana jest w miejscowości Koźmice Wielkie między Wieliczką a Myślenicami. Podstawowym profilem działalności jest sprzedaż detaliczna i hurtowa oraz transport paliw.
Ul.K.Wielkiego 64
32-400 Myślenice
Tel.12 274-27-20,12 274-02-10
E-mail:info@ssaga.com.pl
www: brak
SSAGA to firma z długoletnią tradycją i dużym doświadczeniem w transporcie krajowym i międzynarodowym oraz spedycji.
Ul.Piłsudskiego 4
32-400 Myślenice
Tel.12 274-42-49, 664-487-144
E-mail:sklep@solidpc.pl
www: www.solidpc.pl
Firma SOLI-PC ma w swojej ofercie sprzedaż oraz serwis komputerów, oprogramowania i części komputerowe. Firma zajmuje się również wykonywaniem i administracją sieci komputerowych oraz sprzedażą materiałów eksploatacyjnych.
Wizytówką firmy SOLID-PC jest profesjonalizm i szybkość działania.
Oś.1000 lecia35/16
31-610 Kraków
Tel.505-098-313
E-mail:ragar@poczta.fm
www: www.ragar.krakow.pl
Firma świadczy usługi w zakresie kompleksowego usuwania materiałów zawierających azbest i transportu wytworzonych odpadów na składowisko.

Zakres usług:

- przygotowanie planu prac usuwania materiałów zawierających azbest,

- demontaż materiałów zawierajšcych azbest (m.in. eternitowe pokrycia dachowe i elewacje budynków),

- ikwidacja pryzm eternitowych,

- przygotowanie materiałów do transportu (pakowanie i załadunek na samochód),
transport na składowisko,

- składowanie odpadów zawierających azbest,

- transport różnych materiałów niebezpiecznych,

- prowadzimy także doradztwo w zakresie administrowania inżynierii środowiska.
Osieczany 209
32-400 Myślenice
Tel.782-878-887
E-mail:katarzyna.balinska@wp.pl

www: brak
W swojej pracy zawsze staram się uśmiechać, być miłą i profesjonalna wykorzystując swoją wiedzę i profesjonalne narzędzia. Wiem jak ból zęba może każdego człowieka osłabić a wizyta u stomatologa u większości pacjentów nie należy do najprzyjemniejszych.Dlatego ważna jest codzienna higiena jamu ustnej, profilaktyka a wszystkich uciążliwości możemy się pozbyć, otrzymując w zamian piękny i zdrowy uśmiech.

Swoich pacjentów leczę w niżej wymienionych placówkach:
- Ars Dentica, Osieczany 512- tel. 502-545-827
- Nila Dent, ul.Fieldorfa Nilla 12/2 Kraków-tel.883-003-880
- Stomatologia II, ul.Mickiewicza 5 Myślenice- tel.12 272-63-55
- Szkoła Podstawowa, Wiśniowa-tel.782-878-887

Można mnie znaleźć na stronie internetowej www.znanylekarz.pl
Zawada 275
32-445 Krzyszkowice
Tel.601-864-302
E-mail:rehabilitacja@rehabilitacja.net.pl
www: www.rehabilitacja.net.pl
Od początku swego istnienia stawiamy na wysoką profesjonalność świadczonych usług. Prowadzimy działalność w zakresie:
- Profilaktyka i leczenie schorzeń narządu ruchu.
- Badanie narządu ruchu.
- Gimnastyka korekcyjna dzieci przedszkolnych i szkolnych.
- Rehabilitacja neurologiczna.
- Rehabilitacja oddechowa.
- Pływanie terapeutyczne i korekcyjne.
- Specjalistyczne treningi ruchowe:Nordic Walking, szkoła pleców.
Ul.Słowackiego 12/39
32-400 Myślenice
Tel/Fax:12 272-14-33
E-mail:pol@interia.pl
www: brak
W naszej ofercie znajdują się:
- budownictwo drogowe
- utrzymanie dróg
- roboty inżynieryjne
- prace kanalizacyjne
Ul. Niepodległości 43/8
32-400 Myślenice
Tel.12 384-88-45, 508-081-620
E-mail:bok@pckomnet.pl
www: www.pckomnet.pl
PCKOM-NET -to Twój dostawca internetu. Internet bezprzewodowy dla mieszkańców Gminy Myślenice.Dynamicznie rozwijająca się firma, każdego dnia poszerza swoje grono odbiorców.Firme dbająca w profesjonalny sposób o swoich klientów.
Ul. Słowackiego 104
32-400 Myślenice
Tel.12 271- 00-21
E-mail:biuro@parkiet-expert.pl
www: www.carver.pl
Od początku 2005 roku firma Parkiet Expert posiada wyłącznie przedstawicielstwo na sprzedaż i dystrybucję produktów firmy CARVER w Polsce.Obecnie posiadamy sklep firmowy w Myślenicach oraz budujemy siec dystrybutorów w całym kraju. Nasza oferta to podłogi drewniane, panele, drzwi, schody i chemia.Oprócz wysokiej jakości produktów firmy CARVER postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o inne produkty potrzebne w branży parkieciarskiej. W tej chwili posiadamy papiery, pasy bezkońcowe, siatki, wałki oraz inne akcesoria potrzebne przy układaniu podłóg i parkietu.
Stawiamy na rozwój a nasza dewiza to sprzedaż produktów najwyższej jakości za konkurencyjną cenę.
Ul. Kazimierza Wielkiego 53
32-400 Myślenice
Tel. +48 272-12-59
E-mail:dyrektor@osinskiszkola.pl
www: www.osinskiszkola.pl
Aktualnie w szkole funkcjonują Szkoły dla młodzieży:

- Technikum w zawodzie Technik żywienia i usług gastronomicznych
4-letni okres nauczania z możliwością przystąpienia do egzaminu maturalnego i egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

- Zasadnicza Szkoła Zawodowa - typ wielozawodowy
3-letni okres nauczania.Przykładowe zawody:blacharz, blacharz samochodowy, cukiernik, elektromechanik, elektryk, fotograf, fryzjer, krawiec, kucharz, lakiernik, mechanik pojazdów samochodowych, murarz-tynkarz,operator obrabiarek skrawających, piekarz, ślusarz, sprzedawca, stolarz i inne.

- Liceum Ogólnokształcące
2-letnie dla absolwentów ZSZ

- Prywatna Szkoła Policealna
Zawód:technik administracji
2-letni okres nauczania
Ul. Niepodległości 38
32-400 Myślenice
Tel.12 272-00-85, 604-507-458
E-mail:biuro.optimadent@op.pl
www: brak
OPTIMADENT Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna - Naszą zasadą jest minimalnie inwazyjna stomatologia.
Staramy się aby w naszych gabinetach wizyty przebiegały w miłej atmosferze, oferując naszym pacjentom najbardziej aktualne i dostępne metody leczenia, sprzęt i materiały . Naszą pracą poprzez indywidualne traktowanie każdego pacjent, przyczyniamy się do osiągnięcia naturalnego, zdrowego i atrakcyjnego uśmiechu na całe życie.
Proszę pamiętać że, wystarczy niezobowiązujący telefon , aby uzyskać poradę a jeśli zdecydują się Państwo na wizytę (przegląd) będziemy szczęśliwi mogąc służyć fachową poradą i pomocą.
Ul. Na Oblasek 49
32-440 Sułkowice
Tel.793-384-119
www: brak
Firma OPTIMA zajmuje się zaopatrzeniem firm.

Nasza oferta:
-tusze i tonery
-art.higieniczne
-chemia profesjonalna
-art.biurowe i szkolne
-opakowania jednorazowe

Nasi Klienci:
-Szkoły
-Firmy
-Gabinety Lekarskie
-Urzędy
-Restauracje
-GOK-i, MDK
Ul.Szkolna 17
41-711 Ruda Śląska
Tel/Fax:12 373-60-31
E-mail:omega_ruda@wp.pl
www: www.omega.com.pl
Firma zajmuje się budową sieci kanalizacyjnych i wykonywaniem robót drogowych, ziemnych, przewierty sterowane teleoptycznie, sprzedaż kruszyw, asfalto-betonu. Posiadamy bogatą ofertę sprzętu.
Ul.Szkolna 17
41-711 Ruda Śląska
Tel/Fax:12 273-52-50, 12 271-46-48
E-mail:omega_ruda@wp.pl

www: brak
Firma zajmuje się robotami drogowymi, wodociągowymi, kanalizacyjnymi, produkcją masy asfaltowej, kamieniołom,- produkcja kruszywa kamiennego.
Krzyszkowice 294
32-445 Krzyszkowice
Tel.12 272-32-70
www: www.wilczyglod.pl
''Wilczy Głód'' istnieje już od ponad 20 lat i jest t o nie tylko hotel i oberża ale także miejsce w którym można zorganizować rożne przyjęcia, imprezy okolicznościowe. Dzięki swojemu położeniu prze zakopiance łatwo można trafić a dla zmęczonych podróżą w kierunku Tatr jest to idealne miejsce na nocleg. Naszych gości zachwycamy nie tylko wspaniałą atmosferą, tradycyjną kuchnią ale również możliwością zorganizowania niezapomnianego przyjęcia w góralskim klimacie sali weselnej.
Ul. Kasprowicza 13
32-400 Myślenice
Tel.534-503-007
E-mail:biuro@nello.pl
www: brak
Firma zajmuje się produkcją wyrobów garmażeryjnych. Produkty nasze nie zawierają konserwantów i wytwarzane są według tradycyjnych receptur.
Ul.Sobieskiego 44 A
32-400 Myślenice
Tel.500-250-296
E-mail:negra@negrasport.com
www: www.negrasport.pl
NEGRA SPORT wraz ze znakiem towarowym powstała w 2005 roku natomiast jej działalność bazuje na doświadczeniu sięgającym lat 90tych. Firma rozpoczęła swoją aktywność od produkcji i sprzedaży zaawansowanej technologicznie odzieży outdoorowej z dzianiny Polartec. W kolejnych latach, koncentrując się na sprzedaży hurtowej i detalicznej, oferta Firmy została powiększona o kolejne produkty z materiałów technicznych Polartec m.in, Thermal pro, Power Dry, Windblock oraz o artykuły do turystyki i sportów ekstremalnych.
NEGRA SPORT to sklep turystyczno - sportowy, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie. Wysokiej jakości odzież, obuwie i sprzęt rygorystyczny oraz akcesoria rowerowe, znanych światowych producentów są gwarancją zadowolenia w użytkowaniu.
Oferowane produkty świetnie nadają się na ciekawe, wymarzone prezenty na rożne okazje. Dogodny dojazd i miejsca parkingowe oraz duży wybór asortymentu pozwalają Klientom na spokojne i udane zakupy.
Lipnik 233
32-412 Wiśniowa
Tel. 609-203-855
www: brak
Firma Handlowo Usługowa''MISTKA'' zajmuje się produkcją wyrobów betonowych.
Ul.Kazimierza Wielkiego 77/1
32-400 Myślenice
Tel.606-136-073
E-mail:iogrodna@poczta.fm
www: www.metmix.com.pl
Firma prowadzi hurtowy i detaliczny skup złomu stalowego, metali kolorowych i elektroniki.
Dysponujemy pełną infrastrukturą niezbędna do przerobu złomu, łącznie z linią recyklingu kabli. Zajmujemy się również recyklingiem odpadu PVC.
Ul.Słowackiego 96A
32-400 Myślenice
Tel/Fax:12 274-00-24, 601-508-968
E-mail:najder69@o2.pl
www: brak
Nasz sklep usytuowany jest w dogodnej lokalizacji dla klientów, posiada miejsca parkingowe a nasza miła i profesjonalna obsługa stara się pomóc, doradzić klientom przy wyborze artykułów.
Nasza oferta - sprzedaż artykułów metalowych:
-narzędzia ogrodnicze
-kratki wentylacyjne
-narzędzia ręczne i elektronarzędzia
-narzędzia budowlane
Ul.Słowackiego 69
32-400 Myślenice
Tel.12 274-32-47, 504-176-915
E-mail:matbud@wp.pl

www: brak
Od 1992 roku zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych i wykończeniowych.Z sukcesem. Rodzinne tradycje i więzi, które zadecydowały o powstaniu firmy MATBUD Skóra S.J. staramy się przenosić na kontakty z klientami i współpracownikami. Blisko dwie dekady działalności w branży nauczyły nas szacunku do wiedzy i technologii budowlanej, dlatego oprócz materiałów budowlanych wysokiej klasy zapewniamy fachową wiedzę i stosowne wsparcie techniczne. Wiemy z kim pracować, aby zasłużyć na sukces - nasz i Państwa. Rzetelni partnerzy, sprawdzeni producenci i uznane marki oznaczają jakość. Oferujemy konkurencyjne ceny i solidne produkty. Szeroki asortyment i bogaty wybór materiałów budowlanych wszelkiego rodzaju - od fundamentów, po dach - są dla nas powodem do dumy. Obsługujemy duże firmy wykonawcze, mniejsze firmy remontowe oraz inwestorów indywidualnych. Posiadamy duże stany magazynowe oferowanych produktów oraz możliwość szybkiego dowozu do klienta. We wrześniu 2011 roku firma Matbud rozpoczęła współpracę z Grupą Polskie Składy Budowlane S.A. Liczymy, że jeszcze bardziej uatrakcyjni to ofertę naszej firmy i przyczyni się do dalszego jej rozwoju.
Krzyszkowice 292
32-445 Krzyszkowice
Tel.12 273-71-81
E-mail: beata.pol@op.pl
www: brak
Nie od dziś wiadomo, że z wszystkich wędlin najwspanialszym smakiem charakteryzują się te, domowe. Nic tak pięknie nie pachnie jak swojska, wiejska kiełbasa przygotowana według receptury dziadka czy wędzony w domowej wędzarni boczek. Właśnie tego typu smakołyków jesteśmy producentem.
Jawornik 447
32-400 Myślenice
Tel.12 271-68-56
E-mail:lampa@onet.pl
www: brak
Na rynku paliw płynnych działamy od 1995 roku i oferujemy sprzedaż paliw płynnych. Paliwa na naszych stacjach otrzymały ''Jakość orła'' przyznawaną stacjom, na których nigdy nie wykryto żadnych nieprawidłowości w zakresie jakości i dystrybucji paliw.Paliwo sprzedawane na naszych stacjach nie pochodzi z rezerw państwowych. Spółka posiada pięć Stacji Paliw; dwie w miejscowości Jawornik i trzy w Myślenicach.
MYŚLENICE:
- sprzedaż oleju grzewczego (EKOTERM)
- myjnie samochodowe AUTOMATYCZNE i Bezdotykowe
W Jaworniku dwie stacje znajdują się przy drodze krajowej E-7''Zakopiance'', 20 km od Krakowa i 5 km przed Myślenicami. Przy stacjach są bardzo duże, oświetlone parkingi, mogące pomieścić 50 tirów i 50 samochodów osobowych. Za parkowanie samochodów nie pobieramy opłat . Na stacjach można skorzystać bezpłatnie z natrysków z ciepła woda i toalet.Przyjmujemy zapłatę kartami płatniczymi, w tym FLOTA POLSKA, UTA, DKV. Naliczamy punkty VITAY. W sprzedaży posiadamy także bogaty asortyment towarów spożywczych i motoryzacyjnych. Nasza stylowo urządzona restauracja, serwuje różnorodne zestawy smacznych i tanich posiłków.
Ul.Drogowców 3
32-400 Myślenice
Tel.12 312-71-10
E=mail:biuro@ksbs.pl
www: www.ksbs.pl
KS Business Solutions oferuje pełne wsparcie w realizacji projektów informatycznych.

Potrafimy umiejętnie łączyć sprawdzone technologie i narzędzia, dzięki którym możemy budować nowoczesne aplikacje biznesowe. Skupiamy się na praktycznych, indywidualnie dobranych rozwiązaniach. Takie podejście stosujemy w projektach wdrażanych zarówno dla największych korporacji, jak British American Tobacco w Polsce i Nestle Waters Direct, jak i dla firm średniej wielkości.

Pracując z nami otrzymasz usługę najwyższej jakości niezależnie od wielkości Twojej firmy. Wybierz obszar naszego działania, o którym chcesz dowiedzieć się więcej:

- outsourcing IT,
- bezpieczeństwo IT,
- wirtualizacja środowiska IT,
- konsulting przedprojektowy i wdrożenia,
- programowanie aplikacji (bazodanowych, internetowych, mobilnych),
- rozwiązania mobilne (w tym SFA – Sales Force Automation),
- hosting aplikacji biznesowych,
- audyty użyteczności.

Razem z naszymi Partnerami Biznesowymi oraz podmiotami stowarzyszonymi świadczymy także usługi doradztwa finansowego, podatkowego, prawnego i kapitałowego dla przedsiębiorstw oraz kompleksowy brand consulting.

Nie wymieniliśmy wszystkich pól, na których operujemy z sukcesem. Niezmiennie uzupełniamy i dopasowujemy świadczone usługi do potrzeb naszych Klientów. Zachęcamy do kontaktu z nami, to najlepszy sposób na to, żebyśmy wspólnie dokonali kolejnego zakończonego sukcesem wdrożenia!
Ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice
Tel.12 372-11-00, Fax:12 272-01-84
E-mail:przemekjanow@wp.pl
www: brak
Hurtownia Ogrodnicza KROKUS powstała w 1992 roku. Zaopatrujemy sklepy, centra ogrodnicze i kwiaciarnie na terenie Małopolski.
Jako dystrybutor współpracujemy z najbardziej uznanymi producentami z branży ogrodniczej.
Nasza oferta:
1.Chemia Ogrodnicza-Ogród I Dom
2.Nawozy
3.Narzędzia
4.Nasiona warzyw i kwiatów, Cebule kwiatowe
5.Nasiona traw gazonowych
6.Podłoża, Ziemie, Torfy, Kora
7.Agrowłókniny, Agrotkaniny, Folie, Siatki
8.Urządzenia nawadniające i Węże ogrodnicze
9.Akcesoria i Galanteria Ogrodnicza
Zawadka 72
32-435 Zawadka
Tel/Fax: 12 251-18-74
E-mail:kombud@interia.pl
www: www.kombud.w.interia.pl
Firma zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem dróg i mostów oraz robót budowlanych.
Ul. Ujejskiego 333
32-400 Myślenice
Tel.12 272-37-84, 605-444-292
E-mail:af333@wp.pl
www: brak
Kolor Dom to firma zajmująca się handlem materiałami budowlanymi i usługami ogólnobudowlanymi.
Ul. Słoneczna 2E
32-400 Myślenice
Tel/Fax:12 272-01-67
E-mail:llgowin@kr.onet.pl
www: www.ksiegarniapodarkadami.pl
Księgarnia Pod Arkadami s.c. Lucyna Gowin Leszek Władysław Gowin to firma handlowa działająca w branży wydawniczej. Rodzaj świadczonej przez nią działalności został w Europejskiej Klasyfikacji Działalności sklasyfikowany jako: Sprzedaż detaliczna książek, gazet i artykułów piśmiennych. 

W ofercie firmy znajduje się także asortyment papierniczy, biurowy, kartki pocztowe, zabawki oraz gry planszowe i puzzle
Adres do korespondencji i siedziba Kancelarii:
Ul.Słoneczna 3
32-080 Zabierzów

Biuro w Krakowie:
Ul. Kujawska 26/5
30-043 Kraków

Tel.+ 48 606-582-091
E-mail:radca@azzkancelaria.pl
www: www.azzkancelaria.pl
Radca Prawny Agnieszka Zawodny-Zbroja jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła aplikację radcowską uzyskując wpis na listę radców prawnych prowadzoną przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych (Kraków).
Kancelaria Radcy prawnego Agnieszka Zawodny-Zbroja specjalizuje się w prawie ubezpieczeniowym, w szczególności w dochodzeniu odszkodowań od ubezpieczycieli oraz sprawców szkód majątkowych i osobowych.Kraków to główny obszar naszych działań, jednak świadczymy usługi na terenie całej Polski.

Kancelaria świadczy także kompleksową pomoc prawną w następujących specjalnościach:

Prawo cywilne, Prawo gospodarcze, Prawo bankowe, Prawo pracy (Kraków, cała Polska),
Kompleksowa obsługa prawna firm ( Kraków oraz województwo małopolskie),
Prawo administracyjne, Prawo budowlane,
Prawo autorskie i własności przemysłowej, Prawo rodzinne i opiekuńcze,
Prawo unii europejskiej.

Oferowana przez Kancelarię pomoc prawna obejmuje w zależności od potrzeb Klienta udzielanie porad prawnych, sporządzanie wszelkiego rodzaju umów, opinii prawnych, pism urzędowych, procesowych i przedprocesowych, obsługę prawną przedsiębiorców, udział w mediacjach, negocjacjach i postępowaniach arbitrażowych, a także zastępstwo procesowe przed sądami, w tym przed sądami Unii Europejskiej.

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Zawodny-Zbroja prowadzi także wiele spraw z zakresu skomplikowanej problematyki, jaką jest prawo pracy (Kraków).

Dodatkowo w siedzibie biura Izby Gospodarczej Ziemi Myslenickiej w Osieczanach Pani Radca udziela darmowych porad prawnych dla zrzeszonych członków Izby. Ponadto ma duże doświadczenie we współpracy z innymi izbami gospodarczymi w zakresie obsługo prawnej przedsiębiorców.
Konsultacje cieszą się rosnącym zainteresowaniem a na spotkanie można umówić się za pośrednictwem biura Izby lub bezpośrednio z Kancelarią.
Kobielnik 86
32-412 Wiśniowa
E-mail:biuro@justa.pl
Tel.biur sprzedaży Myślenice 12 274-38-88
Dobczyce 12 271-38-43
www: www.justa.pl
JUSTA to producent wysokiej jakości okien i drzwi z pcv i aluminium o najdłuższym stażu produkcji w Małopolsce.
Na rynku istnieje już od 1992 roku i dzięki doświadczeniu zdobytemu przez ponad 20 lat może sprostać nawet najbardziej skomplikowanym konstrukcjom. Swoją ofertę opera o renomowane komponenty do produkcji okien takich firm jak: VEKA, Winkhaus, Aliplast.
Produkty firmy JUSTA zyskały miano niezawodnych i trwałych. Ich dużym atutem jest również energooszczędność, a także szczelność i skuteczna ochrona przed wiatrem oraz hałasem.
Kraków, Myślenice, Dobczyce, Małopolska- nasze produkty cieszą się popularnością zarówno w najbliższym nam regionie, jak również na wymagających rynkach europejskich.
Renomowany producent okiem i drzwi - firma JUSTA zaprasza do współpracy!
Osieczany 365
32-400 Myślenice
Tel.12 274-27-92, Fax: 12 274-27-18
E-mail:biuro@inter-zoo.pl
www: brak
Firma INTER-ZOO działa od 1996 roku jako producent klatek dla zwierząt i akcesoriów. Produkujemy klatki dla ptaków, psów, kotów i klatki dla gryzoni. Oferowane przez nas wyroby dają różne możliwości kompozycji przestrzennych i kolorystycznych. Dzięki ciągłej wymianie uwag z odbiorcami ( np. hurtownia zoologiczna ) nasze produkty zarówno pod względem jakości, jak i ilości asortymentu spełniają wysokie wymagania Klientów Nasze wyroby są projektowane przez doświadczonych konstruktorów, chcących zapewnić zwierzakom jak najlepsze warunki. Atutami firmy są: wysoka jakość, estetyka, konkurencyjna cena oraz bardzo krótkie terminy realizacji zamówień. Specjalność: klatki dla ptaków i klatki dla gryzoni. Przedstawiając naszą ofertę zapraszamy Państwa do współpracy z nami, mając pewność, że ta współpraca będzie owocna dla obu stron.
Jasienica 79
32-400 Myślenice
Tel.511-618-023, 791-692-022
E-mail:biuro@inter-drew.pl
www: www.inter-drew.pl
Głównym produktem naszej firmy są podesty drewniane do rusztowań typu PLETAG i RUX. Kolejnym wiodącym produktem Inter -Drewu są schody.Najnowszym produktem nasze firmy są domy drewniane. Nasz asortyment to również:
domki narzędziowe, altany drewniane, werandy oraz garaże drewniane. Każdy z projektów może zostać dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Więcej wyczerpujących informacji oraz zdjęć, można zobaczyć na naszej stronie internetowe.
Zapraszamy.
Nieznanowice 50
32-420 Gdów
Tel.12 251-08-70, Fax:12 251-08-72
www: brak
Nasza firma zajmuje się robotami budowlanymi;
-wykonywanie robót ogólnobudowlanych
-wykonywanie robót brukarskich
Stróża 148
32-431 Stróża
Tel.509-576-689
E-mail:szczepanwalczyk@wp.pl
www: www.instal-media.com.pl
INSTAL - MEDIA to kompleksowe instalacje elektryczne i teletechniczne.
Zakres usług:
- kompleksowe instalacje elektryczne
-pomiary elektryczne
-monitoring CCTV
-telewizja przemysłowa i satelitarna
-domofony, alarmy, kontrola dostępu
-systemy sygnalizacji pożaru, oddymiania
-automatyka bram
-nagłośnienie
-sieci komputerowe
Ul.Sobieskiego 40G
32-400 Myślenice
Tel.12 274-00-04
www: www.moto-mleczek.pl
Sprzedaż i serwis:
- pilarki, kosiarki
- maszyny budowlane
- myjki ciśnieniowe
- agregaty
- zagęszczarki, skoczki

Wynajem
- koparek, minikoparek
- samochody ciężarowe
- usługi ziemne budowlane
- wypożyczalnia przyczep


Oferujemy:
-motocykle
-skutery
-quady
-akcesoria
-części zamienne
-serwis

Wykonujemy:
-ścinkę drzew
-wynajem podnośników
-usługi rębakami
-prace wysokościowe
-koszenie, odśnieżanie
Ul. Konopnickiej 2D
32-400 Myślenice
Tel.12 274-36-48, Fax:12 274-36-48
E-mail:hurtowniamarek@wp.pl
www: brak
Hurtownia MAREK działa prężnie na rynku od 10 lat. Jesteśmy firmą o szerokim asortymencie w branży biurowo-szkolnej, chemicznej(chemia gospodarcza, kosmetyka)artykuły gospodarstwa domowego, zabawki.
Posiadamy wiedzę i długoletnie doświadczenie, co pozwala nam fachowo i sprawnie zaspokoić potrzeby i wymagania każdego klienta.
Naszą dewizą, która nam przyświeca jest elastyczność działania, dyspozycyjność oraz otwartość na propozycje i idee ze strony klientów.
Ul.Kazimierz Wielkiego 27 A
32-400 Myślenice
Tel.12 274-16-28
Tel/Fax:12 274-20-15
E-mail ubezpieczenia:horyzont@myslenice.net.pl
E-mail biuro podróżny: biuropodrozy@myslenice.net.pl
www: www.loccy.pl
Małopolska Agencja Ubezpieczeń „Horyzont” Artur Łotocki działa na rynku ubezpieczeniowym od ponad 15 lat. Naszym celem jest kompleksowa obsługa klienta - zarówno osoby fizycznej jak i podmiotu gospodarczego. Dobro każdego klienta jest dla nas najważniejsze dlatego też współpracujemy tylko z wiarygodnymi towarzystwami.
Pracownicy zatrudnieni w MAU Horyzont cechują się szczegółową wiedzą ubezpieczeniową a każdy klient jest wyczerpująco informowany o ofercie oraz otoczony opieką po zawarciu ubezpieczenia
Ul.Wolności 46
32-440 Sułkowice
Tel.12 273-17-22, 501-705-348
E-mail:goscibia@vp.pl
www: brak
Początki działalności Betoniarni GOŚCIBIA w Sułkowicach na ul. Wolności sięgają roku 1989.Oprócz betonu towarowego właściciel Zdzisław Biela rozszerzył produkcję o pustaki, płyty drogowe, ażury7, koryta, kręgi i przepusty. Dzięki wysokiej jakości produkowanych wyrobów zaufało nam wielu klientów, dzięki których inwestycjom mogliśmy nabywać doświadczenia w budowie dużych obiektów.
Ul.Kasprowicza 13
32-400 Myślenice
Tel.692-187-129, 501-123-203
E-mail:giboland@giboland.pl
www: www.giboland.pl
Giboland to centrum zabaw dziecięcych z prawdziwego zdarzenia, które znajduje się nieopodal Centrum Handlowego Stara Cegielnia. Na dzieci czeka tu dwupoziomowy, bezpieczny tor przeszkód w typie "małpiego gaju". Oczywiście, jego ważnym elementem jest zjeżdżalnia, która umożliwia szybkie znalezienie się w basenie pełnym piłeczek, można również pobawić się ciekawymi edukacyjnymi zabawkami, pojeździć samochodzikami. Zabawy prowadzone są przez wykwalifikowane Animatorki z kilkuletnim doświadczeniem. W ofercie GIBOLANDU jest również organizacja przyjęć urodzinowych i imieninowych oraz innych ważnych wydarzeń w życiu dziecka, organizacja warsztatów tematycznych, imprez Halloween, Andrzejki a także rokrocznie Biuro Św. Mikołaja.
Grajów 223
32-020 Wieliczka
Tel.515-274-121
E-mail:galia@poczta.pl
www: brak
Produkcja sucharów i herbatników; produkcja konserwowanych wyrobów ciastkarskich i ciastek
Ul.Pardyaka 3
32-400 Myślenice
Tel.502-027-408
E-mail:galeria@galeriazalubowski.pl
www: www.galeriazalubowski.pl
SZKOŁA RYSUNKU ZALUBOWSKI jest szkołą niepubliczną założoną w roku 2002.

Działalność edukacyjna jest jednym z profili działalności Galerii Zalubowski, komercyjnej instytucji artystycznej w skład, której wchodzą dodatkowo autorska galeria sztuki Rafała Zalubowskiego i Galeria Sztuki Współczesnej.
Galeria Zalubowski została założona w roku 2009 przez Małgorzatę Maj i artystę Rafała Zalubowskiego.
Galeria ma trzy profile działalności:
-promocja i sprzedaż autorskiej twórczości Rafała Zalubowskiego,
-promocja i sprzedaż dzieł grupy artystów współpracujących z galerią,
-kontynuację tradycji szkoły rysunku prowadzonej wcześniej (od roku 2003) w Muzeum Regionalnym w Myślenicach przez Rafała Zalubowskiego.
Obok edukacyjnej Galeria Zalubowski prowadzi działalność wystawienniczą i promocyjną.
Borzęta 251
32-400 Myślenice
Tel.12 373-64-88, 606-586-219
E-mail:grzmad@gmail.com
www: brak
Firma Futerko prowadzi działalność gospodarczą od 1195 roku w dwóch zakresach. Pierwszym podstawowym są usługi kuśnierskie oraz kolportaż. Drugą specjalizacją są sługi transportowe w zakresie przewozu osób i rzeczy.Nasza oferta to również naprawa, odnawianie starych lub szycie nowych futer.
Ul.Żeromskiego 9
32-400 Myślenice
Tel.606-314-872
E-mail:biuro@fvpolek.pl
www: www.fvpolek.pl
Sprawdź nasze możliwości. Oferuje usługi w zakresie fotografii reportażowej, studyjnej, plenerowej, reklamowej, pamiątkowej. Wideofilmowanie w technologi cyfrowej DV - DVD, FULL HD - Blu Ray, uroczystości weselnych, komunijnych, studniówek, chrzcin, klipów reklamowych.

Laboratorium fotograficzne oparliśmy o nowoczesną maszynę cyfrową firmy NORITSU. Wykonujemy zdjęcia do dokumentów i wiz. Wszystkie zdjęcia są retuszowane, a każdy klient otrzymuje gratis płytę CD ze zdjęciami.

          W naszym sklepie znajdziesz bardzo szeroki asortyment albumów, ramek, antyram, ram na zamówienie i akcesoriów fotograficznych. Dzięki współpracy z firmami introligatorskimi wykonujemy albumy fotograficzne, księgi pamiątkowe na życzenie klienta.
Ul. Mickiewicza 7 A
32-400 Myślenice
Tel.507-119-029
E-mail:flow@flowprojekty.eu
www: www.flowprojekty.eu
Firma FLOW świadczy usługi w branży doradztwa biznesowego i pozyskiwania finansowania z fin duszy Unii Europejskiej oraz funduszy krajowych. Pomagamy zdobyć dofinansowanie z Programów Operacyjnych, Programów Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Funduszy Ochrony Środowiska oraz Programów Europejskich(dotacje z Brukseli).

OFERTA
*pomoc w pozyskiwaniu funduszy na:
- start (rozpoczęcie działalności gospodarczej)
- rozwój (projekty inwestycyjne,ICT, z zakresu ochrony środowiska i OZE)
- badania i innowacje(projekty badawczo-rozwojowe B+R,
- szkolenia
*opracowanie wniosków, biznesplanów, studiów wykonalności w języku polskim i angielskim,
*prowadzenie konsultacji, doradztwa i szkoleń dla perspektywy podziału środków unijnych 2014 - 2020
*doradztwo w zakresie inicjowania współpracy pomiędzy firmą a odpowiednią jednostką badawczą w celu zwiększenia szans na otrzymanie dotacji unijnej,
*publikacja na stronie www.flowprojekty.eu aktualnych informacji na temat dostępnych źródeł finansowania i konkursów krajowych i międzynarodowych.

WIEDZA, DOŚWIADCZENIE, SKUTECZNOŚĆ
Firma FLOW powstała w 2009 roku. Właścicielka firmy Beata Piątek jest inżynierem budownictwa (Politechnika Krakowska), certyfikowanym managerem projektów wg metodyki PRINCE2®, pełnomocnikiem funduszy europejskich TUV NORD i trenerem biznesu MATRIK.
Posiada wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu dofinansowania i zarządzaniu projektami. Jest autorką dokumentów programowych i opracowań technicznych, prowadziła wykłady w Studium Zarządzania Funduszami Europejskimi AGH. Dodatkowo jest tłumaczem języka angielskiego technicznego i branżowego (Uniwersytet Jagielloński, Naczelna Organizacja Techniczna).

EFEKTYWNA WSPÓŁPRACA
Firma FLOW współpracuje z ekspertami z branży inżynierii finansowej, ochrony środowiska i ICT budując interdyscyplinarne zespoły dla każdego projektu.Potwierdzeniem skuteczności firmy FLOW są dotychczas pozyskane środki i zrealizowane projekty,(lista na stronie www.flowprojekty.eu).
Ul. Słowackiego 90A
32-400 Myślenice
Tel/Fax: 12 274-30-08
E-mail:biuro@fib-mosty.p
www: brak
F i B Talaga Firma Inżynieryjno Budowlana Talaga Andrzej Talaga to firma działająca w branży budowlanej. Rodzaj świadczonej przez nią działalności został w Europejskiej Klasyfikacji Działalności sklasyfikowany jako: Budownictwo ogólne i inżynieria lądowa. Forma prawna firmy F i B Talaga Firma Inżynieryjno Budowlana Talaga Andrzej Talaga to przedsiębiorstwo prywatne. Budowlana Talaga Andrzej Talaga skontaktujesz się telefonicznie pod numerem; 601-532-378 lub przez faks . Odwiedź stronę internetową firmy F i B Talaga Firma Inżynieryjno Budowlana Talaga Andrzej Talaga lub wyślij wiadomość na adres e-mail
Ul.Słowackiego 71
32-400 Myślenice
Tel/Fax:12 274-06-90 do 92, 12 272-20-93
E-mail:biuro@hurtfamilia.pl
www: www.hurtfamilia.pl
Familia od samego początku w 1989r stawia na spełnienie oczekiwań klienta, dostarczanie zamówionego towaru na czas oraz wzorową współprace z dostawcami i odbiorcami. Nasz zespół wspólnie wypracowuje najlepsze metody działania bazując na bezpośrednich sygnałach z rynku. Stosując nowatorskie rozwiązania informatyczne uzupełnione przez lata doświadczeń w handlu z detalicznymi i hurtowymi odbiorcami zapewniamy ciągłość dostaw po konkurencyjnych cenach.
Ul. Traugutta 18
32-400 Myślenice
Tel/Fax:12 272-17-75
E-mail:energ@interia.eu
www: brak
Nasz oferta to:linie kablowe, odgromowe, sieć odgromowa, linie napowietrzne energetyczne, zakładanie linii kablowych
Bysina 253
32- 400 Myślenice
Tel/Fax:12 274-26-23, 606-478-557
E-mail:eleprod@eleprod.pl
www: www.eleprod.pl
Firma Eleprod powstała w 1997 roku specjalizujemy się w produkcji siatek zbrojeniowych. W ciągu kilku ostatnich lat zrealizowaliśmy wiele zamówień dostarczając materiały na inwestycje przemysłowe oraz indywidualne. Z uwagi na dynamicznie rozwijający się rynek oraz wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym, nasza firma rozpoczęła produkcję mat (siatek) zgrzewanych do zbrojenia betonu i konstrukcji żelbetowych.
Stróża 1015
32-431 Stróża
Tel.+ 48 12 373-31-69, + 48 12 373-31-70
Fax:+ 48 12 373-31-71, kom +48 500-027-617
E-mail: firma@elektroplast.com
www: brak
W roku 1991 z inicjatywy braci Romana i Józefa Lis powstała spółka cywilna pod nazwą ELEKTROPLAST. W roku 2002 S.C. przekształciła się w spółkę ELEKTROPLAST Sp. z o.o. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w miejscowości Stróża k/Myślenic w woj. Małopolskim. Głównym celem działalności spółki jest produkcja osprzętu elektroinstalacyjnego. Szeroko pojęte inwestycje, polegające na budowaniu zaplecza kadrowego, logistycznego i technologicznego oraz ciągłe doskonalenie jakości naszej produkcji, zaowocowały uzyskaniem w 2000 roku Certyfikatu Zarządzania Jakością ISO 9001:2001. Nasze produkty są od dwudziestu lat dostarczane klientom krajowym i zagranicznym co świadczy o jakości i solidności naszej firmy. Ciągły rozwój i wprowadzanie nowych produktów na rynek, uczynił nas jednym z najbardziej cenionych partnerów na rynku. Od 31.07.2013 firma reaktywowała System Zarządzania Jakością i uzyskała Certyfikat ISO 9001:2008. Nasza technologia Produkowane przez nas produkty powstają na bazie oryginalnych granulatów takich firm jak: Anwil, Polymer-Chemie, Basell, Azoty-Tarnów. Do barwienia naszych produktów stosujemy najwyższej jakości pigmenty firmy Schulman. Ścisła kontrola wyrobu gotowego i przestrzeganie receptur mieszanek i pigmentów używanych do produkcji powodują, że do Klienta dostarczany jest towar najwyższej jakości. Podczas produkcji partii wyrobów na specjalne zamówienia (ustalony kolor, grubość ścianek oraz przeznaczenie wyrobu), każda wyprodukowana partia badana jest pod kątem zgodności z oczekiwaniami Klienta co gwarantuje stabilność parametrów technicznych każdego zamówienia. Zastosowanie nowoczesnych linii produkcyjnych, dwudziestoletnie doświadczenie oraz nacisk jaki kładziemy na doskonalenie procesów produkcji i wdrażanie nowych produktów sprawiają, że jesteśmy postrzegani jako sprawdzony i godny zaufania partner na rynku odbiorców naszych produktów. Nasza oferta W ofercie firmy znajdziecie Państwo produkowane przez nas wyroby oraz towary w kooperacji. Prosimy pamiętać, że jeżeli potrzebują Państwo wyrobów nieznormalizowanych, o nie standardowych parametrach zawsze służymy radą i w miarę możliwości technologicznych możemy je dla Państwa wykonać. Logistyka Celem współczesnej logistyki jest integracja funkcji wzdłuż całego łańcucha przepływu materiału i dokładna, szybka informacja jemu towarzysząca, obecnie wspierana systemami informatycznymi. W naszej firmie istnieje możliwość elektronicznej wymiany dokumentów poprzez rozwiązania systemowe z rodziny EDI, które stanowią obszerny zasięg możliwości: zarządzanie łańcuchem dostaw umożliwiających firmom integrację z partnerami biznesowymi, wymianę dokumentów handlowych od zamówienia po fakturę elektroniczną, synchronizację bazy o produktach, cennikach, przyspieszenie wszystkich procesów we współpracy w ramach łańcucha dostaw. Logistyka dystrybucji naszej firmy obejmuje wszystkie czynności, które mają związek z zaopatrzeniem klienta w wyroby gotowe. Aby być bliżej klienta firma oprócz magazynu centralnego w Stróży posiada dwa magazyny zewnętrzne w miejscowościach: Jelcz-Laskowice i Sokołów Podlaski.
Brzączowice 150
32-410 Dobczyce
Tel.605-444-315, 605-444-316
E-mail:biuro@idealektrom.pl

www: brak
Urządzenia ''szyte na miarę'' i indywidualne podejście do Klienta - oto idee jakie firma ELEKTROM realizuje od 14 lat swojej działalności.
Nasze rozwiązania oparte na zaawansowanych technologiach służą do jak najbardziej efektywnego wytworzenia chłodu, wykorzystania i zagospodarowania ciepła odpadowego, co przekłada się na znaczące oszczędności energii elektrycznej.
Posiadamy duże doświadczenie w chłodzeniu cieczy technologicznych. Dostarczamy, montujemy urządzenia chłodnicze i pompy ciepła.. Dla Klientów prowadzących działalność handlową oferujemy pomoc w doborze urządzeń chłodniczych a także ich montaż.
Nasza oferta skierowana jest również dla rolników zakresie wykonywania przechowalni owoców i warzyw, w tym komór z kontrolowaną atmosferą.
Wszystkim naszym Klientów proponujemy najnowsze technologie w przystępnych cenach a dla stałych Klientów posiadamy 24 godzinny serwis.
Zapraszamy do współpracy.
Ul. Ogrodowa 7
32-410 Dobczyce
Tel.797-591-091
E-mail:elefant10@interia.pl
www: brak
Firma zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną motocykli, ich naprawą i konserwacją. Zajmujemy się również sprzedażą hurtową i detaliczną części i akcesoriów do motocykli.
Ul. Sienkiewicza 21 E
32-400 Myślenice
Tel.12 272-34-59, 605-444-294
E-mail:granulat@interia.pl
www: www.ekopoldex.pl
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie przetwarzania odpadów z  tworzyw sztucznych, uzyskujemy pełnowartościowe surowce które w postaci przemiałów, aglomeratów lub regranulatów trafiają ponownie do obrotu i wykorzystywane są w procesach produkcyjnych. Wiedza na temat wytwarzania produktów pochodzących z recyklingu tworzyw sztucznych przy zachowaniu wyjątkowo surowych wymogów jakości produkcji i  jednocześnie optymalnych kosztów - wyróżnia nas spośród innych firm. Jesteśmy firmą, której priorytetami są innowacyjne rozwiązania technologiczne w branży przetwarzania odpadów tworzyw sztucznych
W naszej firmie zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, co ma wpływ na jakość oraz sprawność procesów produkcji.
Osieczany 480
32-400 Myślenice
Tel.12 357-10-50, 721-348-470
Fax:12 373-10-51
E-mail:info@elhurtplus.pl
www: www.elhurtplus.pl
Przedsiębiorstwo ELHURT PLUS istnieje już od ponad 20 lat.Przedmiotem naszej działalności jest hurtowy i detaliczny handel materiałami elektrycznymi i pochodnymi. Naszą szeroką ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych.Gwarantujemy szybką, profesjonalną i kompleksową obsługę. Nasi sprzedawcy doradzą Państwu w wyborze optymalnych rozwiązań, zarezerwują potrzebne materiały.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, odwiedzenia naszego sklepu elektrycznego znajdującego się w Osieczanach kolo Myślenic oraz przeglądania zamieszczonych informacji na naszej stronie internetowej.
Jawornik 525
32-400 Myślenice
Tel.12 273-44-00, Fax:12 372-04-90
www: www.dynamica.pl
Dynamika to połączenie tradycji i wieloletniego doświadczenia w sprzedaży samochodów oraz świeżego spojrzenia na pracę salonu samochodowego.
Dynamica to nowoczesny, klimatyzowany salon, w którym oprócz wystawionych najnowszych modeli samochodów marki SEAT znajdą Państwo wygodną poczekalnię zaopatrzoną w zimne napoje oraz kawę i herbatę. Aby nie tracić cennego czasu  mogą Państwo skorzystać z darmowego bezprzewodowego internetu lub zapoznać się z bogatą ofertą akcesoriów samochodowych w naszym sklepie. 
Klienci chcący kupić nowy samochód marki SEAT mogą zostawić swój własny samochód w rozliczeniu. Jeśli Salon Seat Kraków to tylko Dynamica.
Jesteśmy największym Salonem SEAT-a w Małopolsce
U nas każdy Klient przed zakupem samochodu może skorzystać z jazdy próbnej wybranym modelem samochodem.
Do testów udostępniamy samochody SEAT LEON, SEAT LEON ST , SEAT IBIZA, SEAT TOLEDO oraz  SEAT ALTEA XL
Osieczany 106
32-400 Myślenice
Tel.12 274-27-92, Fax:12 274-27-18
www: brak
Firma DIAMSIL powstała w 1993 roku, nie mniej jednak dopiero od 12 lat później przedmiotem jej działalności stała się zoologia.
Od 2005 roku firma zajmuje się produkcją wysokiej jakości, ręcznie robionych skórzanych smyczy i obroży dla psów i kotów. Wyroby firmy DIAMSIL są w całości produkowane przez wykwalifikowanych kaletników. Dzięki temu oznaczają się najwyższą starannością i solidnością wykonania.
W2011 roku DIAMSIL rozpoczął również produkcję legowisk dla psów i kotów.
Wszystkie produkty wykonywane są z wysokiej klasy materiałów przy uwzględnieniu najnowszych trendów wystrojów mieszkań oraz wiedzy o anatomii zwierząt. Wyroby produkowane przez firmą cechuje najwyższa jakość, są bardzo wygodne dla zwierzaków a przy tym stanowią piękny element wystroju wnętrza.
Ul.Władysława Jagiełły 2
32-400 Myślenice
Tel.12 274-07-50, Fax:12 272-22-32
E-mail:giegore.delta2GMAIL.COM
www: www.delta-myslenice.pl
Firma Delta została założona w 1989 roku. Początkowo działała jako mały sklep. Obecnie prowadzimy jeden z większych sklepów z artykułami wykończenia, wyposażenia i wystroju wnętrz w powiecie myślenickim.Powierzchnia sklepu to aż 1 500 m kwadratowych.
W sklepie znajdują się trzy kondygnacje a na każdej z nich inny dział towarowy.
PARTER -wykończenia mieszkań:lampy, karnisze, panele, drzwi, rolety i inne.
I PIĘTRO - dział dywanów:dywany, wykładziny, chodniki oraz inne.
II PIĘTRO - salon firan:firany, tkaniny zasłonowe, pościele, obrusy oraz inne.
Ul.H.K.Czeczów 14/9
30-798 Kraków
Tel.695-956-666
E- mail:zbyszek.bylica@interia.pl
www: brak
Ul. Ujejskiego 316
32-400 Myślenice
Tel.505-421-351
E-mail:dariusz@pierzak.pl
www: .
Działalność firmy oparta jest na trzech filarach:
- Projekty szkoleniowe
- Doradztwo biznesowe.
- Wsparcie w przygotowaniu i wdrażaniu projektów nakierowanych na pozyskanie finansowania na rozwój firmy ze środków unijnych i innych.

W obszarze szkoleń oferujemy najwyższej jakości programy zaprojektowane dla klientów biznesowych z każdego sektora rynku. Rozwijamy kompetencje w finansów, controllingu, wyboru optymalnej formy prowadzenia działalności i jej opodatkowania, zarządzania relacjami z interesariuszami firmy – tzw. „komunikacja finansowa”, nowoczesnych narzędzi marketingu i promocji w zarządzaniu przedsiębiorstwem, budowania wizerunku i marki w internecie
Na wymierną skuteczność, czyli przełożenie naszych działań na lepsze wyniki finansowe firmy, wpływają trzy główne czynniki:
- znakomici trenerzy
- posiadany znak jakości MSUES
- przejrzyste i efektywne procedury działania

W ramach projektów unijnych i projektów realizowanych z innych mechanizmów i źródeł udzielamy naszym Partnerom wszechstronnego wparcia. Model naszej współpracy oparty jest o poniższe etapy:
- etap konsultacji i analizy
- etap przygotowania projektu i sporządzenia dokumentów aplikacyjnych
- etap wdrożenia i rozliczenia projektu
Jak dotąd przygotowaliśmy, wdrożyliśmy i rozliczyliśmy blisko 40 projektów na łączną kwotę ponad 160 mln złotych

W obszarze doradztwa biznesowego oferujemy wsparcie w zakresie zarządzania firmą, controllingu, opracowania i wdrażania strategii rozwoju, budowy optymalnej struktury finansowania firmy i pozyskiwania środków na jej rozwój, przygotowywania planów marketingowych.

www.pierzak.pl

www.trenerfinansow.pl

www.bonyszkoleniowe.eu

Ul. Kazimierza Wielkiego 205 G
32-400 Myślenice
Tel.501-207-522
E-mail:sz.czajka@vp.pl
www: brak
Stacja Kontroli Pojazdów w Myślenicach posiada oznaczenie KMY/017/P i uprawniona została do badań pojazdów o kategorii A B T E.
Krzyszkowice 474
32-445 Krzyszkowice
Tel/Fax:12 373-53-37
E-mail:wmraczek@wp.pl
www: brak
Cukiernia W&M Raczek zajmuje się produkcją oraz sprzedażą wyrobów cukierniczych i piekarniczych.
Ul. Niepodległości 6
32-400 Myślenice
Tel. 12 272-04-82, 601-862-514
E-mail:dziadkowiecjan@onet.pl
www: www.cukierniadziadkowiec.ns48.pl
Cukiernia Dziadkowiec jest najlepsza cukiernia w powiecie myślenickim. Została założona w roku 1957 przez Kazimierę i Jana Dziadkowiec.Powstało jako malutkie przedsiębiorstwo zatrudniające kilka osób. W roku 1992 działalność gospodarczą przepisali na syna Jana Dziadkowiec, który obecnie prowadzi przedsiębiorstwo.Od dnia postanie w cukierni produkuje się ciastka, ciasto, pączki i lody.Cukiernia produkuje, opiera się na tradycyjnych sprawdzonych recepturach, rozszerza asortyment, dba aby zaspokoić potrzeby Klientów.
Hasłem Cukierni jest: Najlepsze lody, kremówki i makowiec robi Jasiu Dziadkowiec. Nasza oferta to szeroki asortyment ciastek, tortów tradycyjnych i z kremem oraz na bazie bitej śmietany o rożnych wzorach, z bohaterami. W ofercie również mamy lody tradycyjne i włoskie, napoje lodowe, desery, soki, koktajle oraz kawa i herbata.
Ul. Słowiańska 39
32-447 Siepraw
Tel/Fax: 12 274-63-64
E-mail:biuro@crawtico.com.pl
www: www.crawtico.com.pl
Jesteśmy uznanym producentem szerokiego asortymentu szczotek, mioteł oraz pędzli.
Początki naszej działalności sięgają roku 1976. Nabyte na przestrzeni wielu minionych lat doświadczenie, wykwalifikowana kadra i nowoczesna technologia sprawiły, iż osiągnęliśmy sukces w postaci stworzenia i utrwalenia na rynku marki Crawtico jako synonimu jakości. Miara tego jest duże grono zadowolonych klientów w kraju i poza jego granicami.Potwierdzeniem naszych starań było również wdrożenie i certyfikowanie w 2004 roku Systemu Zarządzania Jakością ISO 2001 - 2000.
Ul.Kasprowicza 13
32-400 Myślenice
Tel.601-171-885
E-mail:biuro@ilcamino.pl
www: www.ilcamino.pl
Il Camino to rodzinna restauracja w Myślenicach założona i prowadzone przez małżeństwo od wielu lat zafascynowane gotowaniem. Czerpiemy inspiracje rożnych stron Włoch ale nie zapominamy o kulinarnej tradycji naszych babek.Wnętrza naszej restauracji są komfortowe i klimatyczne.Jest to idealne miejsce na spotkania biznesowe i rodzinne.Przy blasku świec i lampce znakomitego wina skosztują Państwo przepysznych dań kuchni włoskiej i polskiej.Ciepła i nastrojową atmosferę lokalu pomaga podtrzymać zawsze uśmiechnięta i profesjonalna obsługa kelnerska.W sezonie wiosenno-letnim czynny jest także przyjemny ogródek.
Ul. Sobieskiego 5b
32-400 Myślenice
Tel.12 372-00-30, Fax:12-372-00-31
E-mail:bzmyslenice@gmail.com
www: www.bz.net.pl
PHU BZ Tadeusz Widomski jest firmą istniejącą od 1993 r. Siedziba firmy mieści się w Myślenicach przy ul. Sobieskiego 5B.W 1996 roku poszerzyliśmy swoją działalność o handel i montaż nowoczesnych systemów kominowych produkowanych przez Wytwórnię Elementów Kominowych TARNAWA. Rok później uzyskaliśmy licencję wykonawcy uprawniającą do wykonywania zabezpieczeń ogniochronnych konstrukcji stalowych wydaną przez AFC S.A. oraz autoryzację do wykonywania ogniochronnych przepustów kablowych i rurowych, doboru i wykonywania montażu kotew klejowych i innych systemów mocowań firmy HILTI.
Oprócz działalności wykonawczej prowadzimy również działalność handlową i szkoleniową związaną z wykorzystaniem technik alpinistycznych nie tylko w pracach wysokościowych, ale także w działalności sportowej i związanej z ratownictwem górskim. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz posiadanemu sprzętowi specjalistycznemu jesteśmy w stanie wykonywać bardzo trudne zadania remontowe w miejscach ogólnie przyjętych za trudno dostępne.
Ul. Kazimierza Wielkiego 170
32-400 Myślenice
Tel.12 272-39-87, Fax/Tel:12 373-14-60
601-892-167
E-mail:wolek@bosch-service.pl
www: www.bosch-wolek.prv.pl
Bosch Service - sieć warsztatów o najwyższym standardzie. Bosch Service to marka z wieloletnią tradycją, słynąca na świecie z wysokiego standardu oferowanych usług motoryzacyjnych. Zapewnienie profesjonalizmu i wysokiego standardu oferowanych usług jest celem nadrzędnym dla każdego Bosch Service.
Lipnik 423
32-412 Wiśniowa
Tel.512-397-198
E-mail:bdfabrykal@o2.pl
www: w przebudowie
Firma zajmuje się sprzedażą hurtową odzieży i obuwia.
Osieczany 401
32-400 Myślenice
Tel/Fax. 12 274-32-75
E-mail:gorka_biuro@op.pl
www: brak
Biuro świadczy usługi księgowe, doradcze z zakresu podatków, prawa pracy, ZUS, PEFRON
Ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice
Tel. 500-317-900
E-mail:b-king.fitness.club@interia.pl
www: www.b-king.cba.pl
Fitness klub B-KING od 01.03.2019 roku zmienił swoją nazwę na KING EXTREME GYM&FIT. Klub znajduje się blisko centrum miasta i dla zmotoryzowanych posiada własny parking.Na ogromnej klimatyzowanej powierzchni prawie 300 m2 można korzystać z wielu urządzeń siłowych i aerobowych. Pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerów można zadbać o swoją figurę oraz poprawić rzeźbę ciała.
Wiśniowa 93
32-412 Wiśniowa
Tel. 503-005-986 Fax: 12 271-41-20
E-mail: murzyn40@vp.pl
www: brak
Naszą działalnością jest obsługa i handel samochodami. Oferujemy sprzedaż samochodów oraz pomoc przy zakupie lib sprzedaży samochodów.
Borzęta 467
32-400 Myślenice
Tel.12 274-01-60, 515-063-077 Fax:12 274-34-11
E-mail: biuro@zue-alfa.pl

www: www.zue-alfa.pl
Firma Zakład Usług Elektromechanicznych ''ALFA'' istnieje na rynku od 1991 roku.
Realizujemy usługi projektowe, wykonawcze, nadzorujemy instalacje i sieci elektryczne, energetyczne, alarmowe, telekomunikacyjne oraz wewnętrzne strukturalne i dedykowane sieci komputerowe zgodnie z wymaganiami Polskich Norm, Norm Europejskich a także specjalnymi wymaganiami naszych obecnych i przyszłych Klientów.
UL.Kazimierz Wielkiego 108 A
32-400 Myślenice
Tel. 12 272-01-73, 271-5037,
12 274-32-32, 274-00-20
E-mail:autofart@poczta.fm
www: autoczescimyslenice.pl
Sklep AUTO - FART w Myślenicach oferuje duży wybór części samochodowych, motocyklowych i akcesoriów motoryzacyjnych. O klasie akcesoriów motoryzacyjnych sprzedawanych przez nasz sklep świadczy zaufanie stałych klientów, którzy już od wielu lat zaopatrują się u nas.
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że każdy zmotoryzowany klient znajdzie u nas coś dla siebie.
Nasi klienci wiedzą że, mogą liczyć na profesjonalną obsługę, pomoc oraz fachowe porady.
UL.Niepodległości 3
32-400 Myślenice
Te./fax 12 274-15-50
E-mail:biuro@domy-domki-domeczki.pl
www: www.domy-domki-domeczki.pl
Biuro Projektów ATRIUM powstało w styczniu 1989 roku. Posiadamy autorski katalog gotowych (typowych) projektów domów jednorodzinnych, dworków, dworów i rezydencji o współczesnych rozwiązaniach funkcjonalnych i formie architektonicznej opartej na tradycjach najpiękniejszych obiektów architektury polskiej. Wykonujemy również projekty na indywidualne zamówienie.

Zajmujemy się także projektowaniem obiektów dla służby zdrowia - szpitali, przychodni, ośrodków rehabilitacyjnych, gabinetów lekarskich i stomatologicznych. W swoim dorobku mamy znaczną ilość zrealizowanych projektów szkół, sal gimnastycznych, przedszkoli, zajazdów, hoteli, moteli, obiektów gastronomicznych, produkcyjnych i handlowych oraz obiektów objętych ochroną konserwatora zabytków.
Staramy się w pełni zaspokoić wymagania i życzenia Inwestorów, dla których wybudowanie domu lub innego obiektu, bywa spełnieniem marzeń. Dbamy o jakość i solidność rozwiązań funkcjonalnych, technicznych i materiałowych, aby projektowane u nas obiekty były wygodne, komfortowe, łatwe w budowie, ekonomiczne w eksploatacji i utrzymaniu.

Oferowane przez nasze biuro projekty gotowe, należy dostosować do warunków lokalnych, to znaczy wykonać adaptację do działki . Sporządzamy adaptacje na terenie powiatu myślenickiego. Oferowane przez nasze biuro projekty gotowe, należy dostosować do warunków lokalnych, to znaczy wykonać adaptację do działki. Sporządzamy adaptacje na terenie powiatu myślenickiego. Wprowadzamy zmiany do indywidualnych oczekiwań inwestorów lub dołączamy bezpłatną zgodę na ich wykonanie. Projektujemy podpiwniczenia całae lub częściowe.Wykonujemy lustrzane odbicia każdego z naszych projektów.
Poręba 159
32-425 Trzemeśnia
Tel./fax +48 12 273-55-20, +48 697 222 177
E-mail:ata@ata.art.pl
www: www.ata.art.pl
Firma istnieje od 1994 roku i zajmuje się wytwarzaniem świeczników, stojaków CD i na alkohol oraz rożnego rodzaju elementów dekoracyjnych z metali. Aby wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów stale poszerzamy nasz asortyment dodając nowe wzory i wykonując indywidualne zamówienia. Współpracujemy z wieloma odbiorcami krajowymi i zagranicznymi. Zadowolenie klienta jest naszym głównym celem, dlatego cieszymy się ich zaufaniem i opinią profesjonalistów w swojej dziedzinie.Dbamy zawsze o wysoką jakość produktów przez nas oferowanych jak również o dogodne warunki finansowe i stabilną współpracę z naszymi kontrahentami. Wśród produktów znajdujących się w naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele interesujących pozycji będących oryginalnymi prezentami dla Waszych przyjaciół, bliskich i znajomych, doskonale komponującymi się z każdym wnętrzem.
ul.K.Wielkiego 58
32-400 Myślenice
Tel.793-384-119, 12-272-12-29
Czynne:
poniedziałek -piątek: 8:00 - 17:00
sobota: 8:00-13:00
niedziela: NIECZYNNE
www: www.rowery-arkus.pl
Firma powstała w 1995 roku. Początkowo sprzedawaliśmy rowery sprowadzane z Włoch oraz montowane w rodzinnych fabrykach Rometu.Dalsza działalność spowodowała uzyskanie wyłączności na przedstawicielstwo handlowe firmy Arkus na terenie Małopolski. Obecnie firma prowadzi działalność niezależną, jednak nadal utrzymuje partnerskie stosunki handlowe z Arkus-em. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele mniej znanych marek w dobrych cenach. Siedziba hurtowni mieści się w Myślenicach. Zatrudniamy wykwalifikowaną zgraną grupę pracowników.Posiadamy magazyn dostosowany do sprzedaży hurtowej, salon sprzedaży detalicznej, własne pojazdy dostawcze, Oferujemy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapewniamy wysoki standard obsługi klient, fachowe porady i rozsądne ceny
Borzęta 405
32-400 Myślenice
Tel.504-153-060
E-mail: wiktorkielan@arch-logica.pl
www: www.arch-logica.pl
Zakres usługi:
- projektowanie
- formalności
- przygotowanie inwestycji
- nadzory wnętrza


Projektowanie budynków:
- użyteczności publicznej
- produkcyjne
- magazynowe
- biurowe
- mieszkalne
Ul.Słowackiego 94A
32-400 Myślenice
Tel. 605-998-810
E-mail: biuro@ada-meble.pl
www: www.ada-meble.com
Firma ADA działa nieprzerwanie na rynku meblowym od ponad 20 lat. Działalność swą rozpoczęliśmy od wytwórstwa mebli w zakładzie, który funkcjonuje do dziś w Jaworniku. 10 lat temu zmieniliśmy profil działalności koncentrując się na handlu i montażu mebli, nie rezygnując jednocześnie z działalności produkcyjnej. Dzięki naszemu doświadczeniu i szerokim kontaktom, które nawiązaliśmy w tym długim okresie czasu, jesteśmy w stanie w krótkim czasie sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom klientów. W naszym zakładzie jesteśmy w stanie wykonać meble, które będą dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań, rozszerzając w ten sposób ofertę mebli, które mogą państwo obejrzeć w naszym salonie. Dbając o rozwój firmy i wygodę Państwa, naszych Klientów, w czerwcu 2004 roku przenieśliśmy siedzibę naszego salonu do własnego pawilonu. Oprócz dużej przestrzeni wystawienniczej oferujemy Państwu tym samym wygodny dojazd i dużą liczbę miejsc parkingowych.
32-444 Głogoczów 819
tel: +48 12 273 07 25
fax: +48 12 273 07 29
e-mail: demot@demot.pl
godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 8.00 - 17.00
soboty 8.00 – 14.00
www: www.demot.pl/
Nasza firma działa na rynku motoryzacyjnym już od 2005 roku. Ten okres funkcjonowania, pozwolił nam na zdobycie ogromnego doświadczenia, które przekazujemy w postaci oferowanych Państwu usług. Nasz młody, prężny i bardzo kreatywny zespół, jest gotowy na udzielenie Państwu pomocy w każdej sytuacji. Do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się je zrozumieć i jak najbardziej zaspokoić. Nasze magazyny to ponad 1000 m² powierzchni gdzie znajdują się nowe oraz używane części samochodowe. Staramy się szybko reagować na nowe technologie, dlatego dajemy możliwość przeglądania pełnej oferty za pomocą strony internetowej www.demot.pl i znajdującego się na niej nowoczesnego sklepu internetowego. Wszystkie oferowane przez nas używane części samochodowe, pochodzą z prowadzonej przez jeden z działów naszej firmy Stacji Demontażu Pojazdów. Jakość oferowanych przez nas części samochodowych jest bardzo wysoka, co potwierdza dotychczasowe zadowolenie naszych klientów. Wszystkie używane części samochodowe, przechodzą przez wewnętrzny dział kontroli, który monitoruje proces demontażu oraz jakość podzespołów w celu utrzymania wysokiego standardu. Ponadto zajmujemy się naprawami bieżącymi samochodów osobowych oraz dostawczych, prowadzimy serwis ogumienia, wymianę olejów oraz płynów eksploatacyjnych. Prowadzimy bezgotówkowe naprawy powypadkowe i pośredniczymy w rozliczeniach z Firmami Ubezpieczeniowymi. Posiadamy flotę samochodów zastępczych, które oferujemy wszystkim naszym klientom na czas naprawy. Świadczymy także usługę w zakresie pomocy drogowej. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytania i rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Zapraszamy Państwa także do naszej siedziby w Głogoczowie. Dla stałych klientów posiadamy oferty specjalne, oraz programy partnerskie! Serdecznie zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, serwisy napraw powypadkowych, mechaników i stacje obsługi. Dołożymy wszelkich starań, by zapewnić Państwu kompleksową i błyskawiczną obsługę. Na początku 2011r., uruchamiając komis samochodowy nasza firma rozpoczęła sprzedaż pojazdów używanych, oddając do dyspozycji naszych klientów nowoczesne biuro obsługi, zapewniające pełen komfort i bezpieczeństwo podczas zakupu. W naszej ofercie znajdują się zarówno samochody osobowe, jak i pojazdy użytkowe dla firm. Pomagamy także w znalezieniu nabywcy, dla samochodów pozostawionych przez naszych klientów, zapewniając pełna obsługę komisową. Zapraszamy do współpracy!