członkowie izby

Tenczyn 650
32-433 Lubień
Tel.508-175-505
E-mail:slawomir.drabek@klubbiznesowy.pl

www: www.tenczyn.pl
Pensjonat Gościniec Tenczyn zlokalizowany jest z dala od miejskiego zgiełku na obszarze Beskidu Wyspowego. Przyciąga nie tylko pięknym krajobrazem ale również smaczną staropolską kuchnią. Jest to miejsce w którym można odpocząć na łonie natury, zorganizować konferencje, spotkania biznesowe, imprezy okolicznościowe oraz spędzić miło czas z najbliższymi, korzystając z oferowanych atrakcji. Dla osób pragnących zatrzymać się w tym malowniczym miejscu przygotowane są wygodne pokoje. Pensjonat dysponuje własnym polem paintballowym, nowoczesną dwutorową kręgielnią oraz ogródkiem z oczkiem wodnym. Korzystając z pobytu i przygotowanych atrakcji, można sprawić sobie oraz bliskim ogromną przyjemność, która pozostaną na długo w pamięci.
Ul. Leśna 1
32-400 Myślenice
Tel.12 272-00-81, 516-761-828
E-mail:HOTEL@BLACKANDWHITEHOTEL.PL
DYREKTOR@BLACKANDWHITEHOTEL.PL
www: www.BLACKANDWHITEHOTEL.PL
Hotel Black & White jest położony w rekreacyjno-rozrywkowej części Myślenic – Zarabie. Malownicza Dolina Raby stanowi doskonałe zaplecze wypoczynkowe. Czyste wody Raby, nieskażone powietrze, dobre zagospodarowanie turystyczne umożliwiają rozwój turystyki weekendowej, letniskowej i zimowej. Latem Myślenice oferują wypoczynek nad wodą i licznymi plażami, możliwość skorzystania z kortów tenisowych, basenu kąpielowego, mini golfa, boiska do siatkówki plażowej i koszykówki. Zimą czas upływa pod znakiem białego szaleństwa. Stacja narciarska na Górze Chełm umożliwia turystom w każdym wieku doskonalenia swoich umiejętności narciarskich.
Jest to idealne miejsce zarówno na wypoczynek jak i spotkanie biznesowe. Goście z pewnością docenią wyjątkowość miejsca jakim są Myślenice.

Hotel Black & White dysponuje 22 pokojami hotelowymi. Każdy z pokoi wyposażony jest w telewizor, bezpłatne WiFi oraz pełny węzeł sanitarny. W hotelu znajdują się dwie sale szkoleniowo-konferencyjne w których istnieje możliwość organizacji do 100 osób. W hotelu znajdują się dwie sale restauracyjne, które są doskonałym miejscem na organizację imprez okolicznościowych.
Ul.Reja 5
32-400 Myślenice
Tel.12 272-33-73, 603-201-020
E-mail:biuro@biuroraba.pl
marcin@biuroraba.pl
www: www.biuroraba.pl
Biuro Podróży ''RABA'' istnieje już w Myślenicach od 15 lat a po paru latach powstał również oddział w Rabce Zdrój. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie turystyki zarówno z wykształcenia jak i pasji, dlatego umiemy pomoc przy wyborze najlepszej oferty dla każdego klienta, Biuro jest agentem prestiżowym nr 3 w Polsce.
W naszym biurze znajdują się oferty uznanych firm turystycznych takich jak: Rainbow Tours, Grecos Holidays, Neckermann, Wezyr Holidays, Exim Tours, Sun Fun.
Nasza agencja turystyczna posiada w ofercie:
-bilety lotnicze tradycyjnych jak i tanich linii
-bilety autokarowe najważniejszych przewoźników - Sindbad, Eurobus-Eurlolines, Trans Expres
-ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia specjalistyczne m.in. przy uprawianiu sportów, mamy w sprzedaży ubezpieczenia firm ERV, Signal Iduna, Mondial Asistance
-karty Euro26