szukasz
SOLIDNEGO PARTNERA W BIZNESIE?
SPRAWDZ FIRMY KTÓRE ZRZESZAMY W NASZEJ IZBIE

Witamy na naszej stronie

Witamy na stronie Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej. Izba powstała w 2010 roku i jest  organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z powiatu myślenickiego. Ponieważ w jedności siła uważamy, iż Przedsiębiorcy powinni  łączyć  się i wspólnie działać, wykorzystując dotychczas zdobyte doświadczenia i wiedzę. Razem możemy stać się silni i zauważalni.
 

Zapraszamy do współpracy.

 W tym roku pdobnie jak w ubiegłym , termin Walnego Zgromadzenie został przesunięty ze względu na dynamiczny wzrost zakażeń CIVID-19. O nowym terminie będziemy informować.
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż w związku z dynamicznym wzrostem zakażeń COVID-19 i decyzjami Rządu,  Zarząd IGZM podjął decyzję o przesunięciu Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo- Wyborczego z dnia 26 marca 2021r.  O nowym terminie zostaną Państwo poinformowani.
 Bardzo prosimy o uregulowanie zaległych i bieżących składek członkowskich. Składki można wpłacać miesięcznie, kwartalnie lub rocznie. Wpłaty prosimy kierować na rachunek bankowy BNP PARIBAS BANK POLSKA SA -67 1600 1462 0008 4787 2252 4001   Między innymi to dzięki wpływom ze składek członkowskich, Izba może funkcjonować i dalej się rozwijać. Komunikat ten jest kierowany do osób które jeszcze  nie dokonały wpłat.
O terminie najbliższego Zebrania Zarządu będziemy informować.                                                      
     

  Tutaj można znależć informacje na temat Firm wspólpracujących z Izbą Gospodarczą Ziemi Myślenickiej. Wspólpraca ta przekłada się na duże korzyści dla zrzeszonych w Izbie Przedsiębiorców.

 W tej zakładce zamieszczamy  najnowsze informacje dla Przedsiębiorców.  Staramy się zaprezentować  nowego Członka Izby oraz krótką informację na Jego temat wraz z logiem Firmy  jeżeli posiada.  

Z tej zakładki możemy przenieść się bezpośrednio do miejsca gdzie wgrany jest Statut Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej.