szukasz
SOLIDNEGO PARTNERA W BIZNESIE?
SPRAWDZ FIRMY KTÓRE ZRZESZAMY W NASZEJ IZBIE

Witamy na naszej stronie

Witamy na stronie Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej. Izba powstała w 2010 roku i jest  organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z powiatu myślenickiego. Ponieważ w jedności siła uważamy, iż Przedsiębiorcy powinni  łączyć  się i wspólnie działać, wykorzystując dotychczas zdobyte doświadczenia i wiedzę. Razem możemy stać się silni i zauważalni.
 

Zapraszamy do współpracy.

  W  dniu 10  lipca  2020 roku o godzinie 18:00 odbędzie  się Walne Zgromadzenie Członków IGZM. W tym roku Walne Zgromadzenie odbędzie się w Szkole Pana Osińskiego ul. Kazimierza Wielkiego 53  w Myślenicach.
W dniu 28.09.2019 r. (sobota) odbedzie się ''KARCZMA PIWNA'' , której organizatorem w tym roku jest Podkrakowska Izba Gospodarcza. Spotkanie odbędzie się w Restauracji ''STEK '' przy ulicy Niepodległości 4 w Skawinie o godz. 17:00. Kosz uczestnictwa to 100/os. Zgłoszenia  chęci udziału prosimy kierować do biura Naszej Izby telefonicznie na nr tel 12 312-73-10 lub mailowo na adres: biuro@igzm.pl do dnia 19.09.2019r,,ponieważ zgodnie z prośbą organizatora, w dniu 20.09.2019 r. musimy przesłać zgłoszenie i listę jako Izba Gospodarcza Ziemi Myślenickiej.   *''Karczma Piwna'' to spotkanie przedsiębiorców organizowane w ramach imprez Małopolskiego Porozumienia Organizacji Gospodarczych (MPOG), na które zapraszani są przedsiębiorcy zrzeszeni w organizacjach tworzących  MPOG i przedsiębiorcy działający w innych organizacjach działających na terenie Małopolski.
Połowa bieżącego roku już za nami ,  w związku z tym bardzo prosimy o uregulowanie zaległych i bieżących składek członkowskich. Składki można wpłacać miesięcznie, kwartalnie lub rocznie. Wpłaty prosimy kierować na rachunek bankowy BNP PARIBAS BANK POLSKA SA -67 1600 1462 0008 4787 2252 4001   Między innymi to dzięki wpływom ze składek członkowskich, Izba może funkcjonować i dalej się rozwijać. Komunikat ten jest kierowany do osób które jeszcze  nie dokonały wpłat.
Termin najbliższego Zebrania Zarządu przypada na dzień  15.07. 2020 roku (środa).                                                       
     

  Tutaj można znależć informacje na temat Firm wspólpracujących z Izbą Gospodarczą Ziemi Myślenickiej. Wspólpraca ta przekłada się na duże korzyści dla zrzeszonych w Izbie Przedsiębiorców.

 W tej zakładce zamieszczamy  najnowsze informacje dla Przedsiębiorców.  Staramy się zaprezentować  nowego Członka Izby oraz krótką informację na Jego temat wraz z logiem Firmy  jeżeli posiada.  

Z tej zakładki możemy przenieść się bezpośrednio do miejsca gdzie wgrany jest Statut Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej.