szukasz
SOLIDNEGO PARTNERA W BIZNESIE?
SPRAWDZ FIRMY KTÓRE ZRZESZAMY W NASZEJ IZBIE

Witamy na naszej stronie

Witamy na stronie Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej. Izba powstała w 2010 roku i jest  organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z powiatu myślenickiego. Ponieważ w jedności siła uważamy, iż Przedsiębiorcy powinni  łączyć  się i wspólnie działać, wykorzystując dotychczas zdobyte doświadczenia i wiedzę. Razem możemy stać się silni i zauważalni.
 

Zapraszamy do współpracy.

  W dniu   22 marca 2019 roku (piątek) odbyło się Walne Zgromadzenie Członków IGZM.
W dniu 28.09.2019 r. (sobota) odbedzie się ''KARCZMA PIWNA'' , której organizatorem w tym roku jest Podkrakowska Izba Gospodarcza. Spotkanie odbędzie się w Restauracji ''STEK '' przy ulicy Niepodległości 4 w Skawinie o godz. 17:00. Kosz uczestnictwa to 100/os. Zgłoszenia  chęci udziału prosimy kierować do biura Naszej Izby telefonicznie na nr tel 12 312-73-10 lub mailowo na adres: biuro@igzm.pl do dnia 19.09.2019r,,ponieważ zgodnie z prośbą organizatora, w dniu 20.09.2019 r. musimy przesłać zgłoszenie i listę jako Izba Gospodarcza Ziemi Myślenickiej.   *''Karczma Piwna'' to spotkanie przedsiębiorców organizowane w ramach imprez Małopolskiego Porozumienia Organizacji Gospodarczych (MPOG), na które zapraszani są przedsiębiorcy zrzeszeni w organizacjach tworzących  MPOG i przedsiębiorcy działający w innych organizacjach działających na terenie Małopolski.
Rok 2019 powoli dobiega końca,  w związku z tym bardzo prosimy o uregulowanie zaległych i bieżących składek członkowskich.  Między innymi to dzięki wpływom ze składek członkowskich, Izba może funkcjonować i dalej się rozwijać. Komunikat ten jest kierowany do osób które jeszcze  nie dokonały wpłat.
W dniu 26.09.2019 r. (czwartek) , w godzinach między 10;00 a 12:00, w siedzibie Izby, będą udzielane bezpłatne konsultacje prawne. Termin najbliższego Zebrania Zarządu przypada na dzień  08.10. 2019 roku (wtorek).                                                       
     

  Tutaj można znależć informacje na temat Firm wspólpracujących z Izbą Gospodarczą Ziemi Myślenickiej. Wspólpraca ta przekłada się na duże korzyści dla zrzeszonych w Izbie Przedsiębiorców.

 W tej zakładce zamieszczamy  najnowsze informacje dla Przedsiębiorców.  Staramy się zaprezentować  nowego Członka Izby oraz krótką informację na Jego temat wraz z logiem Firmy  jeżeli posiada.  

Z tej zakładki możemy przenieść się bezpośrednio do miejsca gdzie wgrany jest Statut Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej.