szukasz
SOLIDNEGO PARTNERA W BIZNESIE?
SPRAWDZ FIRMY KTÓRE ZRZESZAMY W NASZEJ IZBIE

Witamy na naszej stronie

Witamy na stronie Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej. Izba powstała w 2010 roku i jest  organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z powiatu myślenickiego. Ponieważ w jedności siła uważamy, iż Przedsiębiorcy powinni  łączyć  się i wspólnie działać, wykorzystując dotychczas zdobyte doświadczenia i wiedzę. Razem możemy stać się silni i zauważalni.
 

Zapraszamy do współpracy.

  W dniu   22 marca 2019 roku (piątek) odbyło się Walne Zgromadzenie Członków IGZM.
W dniu 28.09.2019 r. (sobota) odbedzie się ''KARCZMA PIWNA'' , której organizatorem w tym roku jest Podkrakowska Izba Gospodarcza. Spotkanie odbędzie się w Restauracji ''STEK '' przy ulicy Niepodległości 4 w Skawinie o godz. 17:00. Kosz uczestnictwa to 100/os. Zgłoszenia  chęci udziału prosimy kierować do biura Naszej Izby telefonicznie na nr tel 12 312-73-10 lub mailowo na adres: biuro@igzm.pl do dnia 19.09.2019r,,ponieważ zgodnie z prośbą organizatora, w dniu 20.09.2019 r. musimy przesłać zgłoszenie i listę jako Izba Gospodarcza Ziemi Myślenickiej.   *''Karczma Piwna'' to spotkanie przedsiębiorców organizowane w ramach imprez Małopolskiego Porozumienia Organizacji Gospodarczych (MPOG), na które zapraszani są przedsiębiorcy zrzeszeni w organizacjach tworzących  MPOG i przedsiębiorcy działający w innych organizacjach działających na terenie Małopolski.
Rok 2019 powoli dobiega końca,  w związku z tym bardzo prosimy o uregulowanie zaległych i bieżących składek członkowskich.  Między innymi to dzięki wpływom ze składek członkowskich, Izba może funkcjonować i dalej się rozwijać. Komunikat ten jest kierowany do osób które jeszcze  nie dokonały wpłat.
Termin najbliższego Zebrania Zarządu przypada na dzień  08.10. 2019 roku (wtorek).                                                       
     

  Tutaj można znależć informacje na temat Firm wspólpracujących z Izbą Gospodarczą Ziemi Myślenickiej. Wspólpraca ta przekłada się na duże korzyści dla zrzeszonych w Izbie Przedsiębiorców.

 W tej zakładce zamieszczamy  najnowsze informacje dla Przedsiębiorców.  Staramy się zaprezentować  nowego Członka Izby oraz krótką informację na Jego temat wraz z logiem Firmy  jeżeli posiada.  

Z tej zakładki możemy przenieść się bezpośrednio do miejsca gdzie wgrany jest Statut Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej.