szukasz
SOLIDNEGO PARTNERA W BIZNESIE?
SPRAWDZ FIRMY KTÓRE ZRZESZAMY W NASZEJ IZBIE

Witamy na naszej stronie

Witamy na stronie Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej. Izba powstała w 2010 roku i jest  organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z powiatu myślenickiego. Ponieważ w jedności siła uważamy, iż Przedsiębiorcy powinni  łączyć  się i wspólnie działać, wykorzystując dotychczas zdobyte doświadczenia i wiedzę. Razem możemy stać się silni i zauważalni.
 

Zapraszamy do współpracy.

W dniu 08 grudnia 2017 roku odbyło się Spotkanie Wigilijne Członków IGZM. Przy dzwiękach kapeli góralskiej uczestnicy miło spędzili czas. Impreza ta zapisała się już na stałe w kalendarz wydarzeń Naszej Izby. Informacje ze spotkania były zamieszczone na Naszej stronie i F-cu.
W dniu 16 marca br. w godzinach popołudniowych , w Hotelu Black & White odbędzie  się Walne Zgromadzenie Członków Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej. O szczegółach będziemy jeszcze informować.
W dniu 06  luty 2018 roku  zaplanowano kolejne  Zebranie Zarządu IGZM.
W 2018 roku Izba Gospodarcza Ziemi Myślenickiej będzie organizatorem spotkania przedsiębiorców pod nazwą KARCZMA PIWNA. Jest to  impreza organizowana w ramach imprez Małopolskiego Porozumienia Organiozacji Gospodarczych.
     

  Tutaj można znależć informacje na temat Firm wspólpracujących z Izbą Gospodarczą Ziemi Myślenickiej. Wspólpraca ta przekłada się na duże korzyści dla zrzeszonych w Izbie Przedsiebiorców.

 W tej zakładce zamieszczamy  najnowsze informacje dla Przedsiębiorców.  Staramy się zaprezentować  nowego Członka Izby oraz krótką informację na Jego temat wraz z logiem Firmy  jeżeli posiada.  

Z tej zakładki możemy przenieść się bezpośrednio do miejsca gdzie wgrany jest Statut Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej.