szukasz
SOLIDNEGO PARTNERA W BIZNESIE?
SPRAWDZ FIRMY KTÓRE ZRZESZAMY W NASZEJ IZBIE

Witamy na naszej stronie

Witamy na stronie Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej. Izba powstała w 2010 roku i jest  organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z powiatu myślenickiego. Ponieważ w jedności siła uważamy, iż Przedsiębiorcy powinni  łączyć  się i wspólnie działać, wykorzystując dotychczas zdobyte doświadczenia i wiedzę. Razem możemy stać się silni i zauważalni.
 

Zapraszamy do współpracy.

W dniu 16 marca 2018 r. w Hotelu Black&White odbyło się doroczne Walne Zgromadzenie Członków Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej.Celem Zgromadzenia było między innymi podsumowanie działalności Izby w ostatnim roko o raz dyskusja nad celami i kierunkami działania Izby na kolejny rok. W spotkaniu oprócz członków Izby uczestniczyli zaproszeni goście którzy zgodnie podkreślili znaczenie istnienia Izby dla rozwoju gospodarczego regionu, jej wkład w rozwój regionu poprzez zasiadanie w różnych gremiach doradczych i decyzyjnych i deklarowali dalsze i stałe wsparcie dla jej działań i współpracę w obszarach dotyczących przedsiębiorczości. Działalność Izby została doceniona przez zaproszonych gości i stwierdzili oni, że jest ona widoczna w regionie
W 2018 roku Izba Gospodarcza Ziemi Myślenickiej będzie organizatorem spotkania przedsiębiorców pod nazwą KARCZMA PIWNA. Jest to  impreza organizowana w ramach imprez Małopolskiego Porozumienia Organiozacji Gospodarczych.  
W dniu 10  kwietnia 2018 roku  zaplanowano kolejne  Zebranie Zarządu IGZM.
Od 25  maja 2018 r. rozpocznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnego przepływu.   Sytuacja ta nakłada na przedsiębiorców szereg obowiązków także w aspekcie formalno- prawnym. Przedsiębiorcy powinni wdrożyć procedury w zakresie ochrony danych oraz posiadać stosowny pakiet dokumentacji.
     

  Tutaj można znależć informacje na temat Firm wspólpracujących z Izbą Gospodarczą Ziemi Myślenickiej. Wspólpraca ta przekłada się na duże korzyści dla zrzeszonych w Izbie Przedsiebiorców.

 W tej zakładce zamieszczamy  najnowsze informacje dla Przedsiębiorców.  Staramy się zaprezentować  nowego Członka Izby oraz krótką informację na Jego temat wraz z logiem Firmy  jeżeli posiada.  

Z tej zakładki możemy przenieść się bezpośrednio do miejsca gdzie wgrany jest Statut Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej.