szukasz
SOLIDNEGO PARTNERA W BIZNESIE?
SPRAWDZ FIRMY KTÓRE ZRZESZAMY W NASZEJ IZBIE

Witamy na naszej stronie

Witamy na stronie Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej. Izba powstała w 2010 roku i jest  organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z powiatu myślenickiego. Ponieważ w jedności siła uważamy, iż Przedsiębiorcy powinni  łączyć  się i wspólnie działać, wykorzystując dotychczas zdobyte doświadczenia i wiedzę. Razem możemy stać się silni i zauważalni.
 

Zapramy do współpracy.

Zarząd Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej podjął decyzję o zmianie , odświeżeniu strony internetowej Izby, na której serdecznia Państwa witamy. Nowa strona ma pomóc  szybciej dotrzeć do porządanej informacji.
Na Naszej stronie dostępny jest katalg przedsiebiorców, ktory obejmuje wszystkie przedmioty gospodarcze należące do IGZM na dzień 30.09.2014 roku. W dniu 20 marca 2015 roku odbyło się Walne Zgromadzenie Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej. Jedną z wielu uchwał podjętych na Walnym Zgromadzeniu była uchwała dotycząca aktualizacji w/w Katalogu Przedsiebiorców raz w  miesiącu. Izba Gospodarcza Ziemi Myślenickiej brała udział jak w ubiegłym roku, w akcji pod nazwą SZLACHETNA PACZKA oranizowaną przez stowarzyszenie " Wiosna ". Dzięki wsparciu i zaangażowaniu przedsiębiorców i osób prywatnych, mogliśmy   wesprzeć potrzebujących nie tylko finansowo ale również rzeczowo. Niesienie pomocy w trudnej sytuacji materialnej jest szczytnym celem i bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom za pomoc w imieniu obdarowanych.
Izba Gospodarcza Ziemi Myślenickiej zaprasza zrzeszonych Członków na comiesięczne, bezpłatne konsultacje ubezpieczeniowe, których udzielać będzie Pani Justyna Bulga. Pragnę przypomnieć, iż Pani Justyna jest rownież członkiem IGZM. W związku ze zmianą Strony Internetowej  Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej, informujemy o zmianach dotyczących  Programu Lojalnościowego '' Południe się rozwija''.Zmiany dotyczą zapisów w Umowie Programu Lojalnościowego ''Południe się rozwija''.Oznacza to, iż na  nowej Stronie Internetowej Izby nie ma:utworzonych profili firm do uzupełniania i edycji   przez uczestników w/w Programu i nie ma możliwości ulokowania Uczestnika w/w Programu na interaktywnej mapie przedsiębiorstw. Pozostałe postanowienia umowy pozostają bez zmian.Wszyscy uczestnicy w/w Programu otrzymają Aneks do posiadanej Umowy Programu Lojalnościowego '' Południe się rozwija''.  
W dniach od 20 do 21 czerwca 2015 w Myślenicach odbędzie się II Ogólnopolski Zlot Pojazdów Zabytkowych i Kultowych oraz Motocykli. Więcej informacji na ten temat  można znaleźć wchodząc na stronę http://oldsmobile.myslenice.org.pl  
Izba Gospodarcza Ziemi Myślenickiej wspólpracuje z gazetą SEDNO. Jest to Myślenicki Miesięcznik Powiatowy, który jest rozsyłamy naszym Członkom raz w miesiącu darmowo. Na jej łamach można przeczytać i zobaczyć oprócz ciekawych artykułów, loga firm, prezentacje oraz wywiady z Członkami IGZM. Poniżej prezentujemy okładkę najnowszego numeru.  

  Tutaj można znależć informacje na temat Firm wspólpracujących z Izbą Gospodarczą Ziemi Myślenickiej. Wspólpraca ta przekłada się na duże korzyści dla zrzeszonych w Izbie Przedsiebiorców.

 W tej zakładce zamieszczamy  najnowsze informacje dla Przedsiębiorców.  Staramy się zaprezentować  nowego Członka Izby oraz krótką informację na Jego temat wraz z logiem Firmy  jeżeli posiada.  

W tym dziale można dowiedzieć się o proponowanych szkoleniach  lub konsultacjach prawnych. Zawsze staramy się informować zrzeszonych Członków  o terminie i tematyce  szkolenia z odpowiednim wyprzedzeniem.