szukasz
SOLIDNEGO PARTNERA W BIZNESIE?
SPRAWDZ FIRMY KTÓRE ZRZESZAMY W NASZEJ IZBIE

Witamy na naszej stronie

Witamy na stronie Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej. Izba powstała w 2010 roku i jest  organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z powiatu myślenickiego. Ponieważ w jedności siła uważamy, iż Przedsiębiorcy powinni  łączyć  się i wspólnie działać, wykorzystując dotychczas zdobyte doświadczenia i wiedzę. Razem możemy stać się silni i zauważalni.
 

Zapraszamy do współpracy.

Zarząd Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej podjął decyzję o zmianie , odświeżeniu strony internetowej Izby, na której serdecznia Państwa witamy. Nowa strona ma pomóc  szybciej dotrzeć do porządanej informacji.
W dniu 02 września 2015 r.(środa) w Trzebini,  odbyło się II Forum Gospodarcze Małopolski Zachodniej, którego organizatorami byli :Chrzanowska Izba Gospodarcza, Gmina Trzebinia, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i Małopolska Fundacja Przedsiębiorczości. Przedsięwzięcie objęte było Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego – Marka Sowy. To wydarzenie to była wspólna inicjatywa przedsiębiorców oraz sektora samorządowego, mająca na celu przedstawienie barier i problemów z jakimi borykają się przedsiębiorcy w odniesieniu do administracji publicznej, a także pokazanie szans rozwoju firm, w nowej perspektywie finansowej UE na lata 2014-2020. Fotorelacje z II Forum Gospodarczego Małopolski Zachodniej można zobaczyć na stronie   Chrzanowskiej Izby Gospodarczej www.chrzanowskaizba.pl
Myślenicki koncert na rzecz   Ksawerego Sadzika, którego zaatakował rzadki i bardzo groźny nowotwór oczu , przyniósł kwotę 29 tysięcy złotych. Dzięki olbrzymiemu  zaangażowaniu i wielkiemu sercu,  mały Ksawery może kontynuawać bardzo drogie leczenie w USA ( 1 mln 180 tyś. zł).  Szkoda że niestety NFZ   nie refunduje leczenia w stanach, gdzie choroba jest prawie w 100 % wyleczalna.   W związku ze zmianą Strony Internetowej  Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej, informujemy o zmianach dotyczących  Programu Lojalnościowego '' Południe się rozwija''.Zmiany dotyczą zapisów w Umowie Programu Lojalnościowego ''Południe się rozwija''.Oznacza to, iż na  nowej Stronie Internetowej Izby nie ma:utworzonych profili firm do uzupełniania i edycji   przez uczestników w/w Programu i nie ma możliwości ulokowania Uczestnika w/w Programu na interaktywnej mapie przedsiębiorstw. Pozostałe postanowienia umowy pozostają bez zmian.Wszyscy uczestnicy w/w Programu otrzymają Aneks do posiadanej Umowy Programu Lojalnościowego '' Południe się rozwija''.  
Od miesiąca września br., zostają wznowione konsultacje prawne dla Członków IGZM w siedzibie Izby, Osieczany 106. O terminach konsultacji będziemy informować z odpowiednim wyprzedzeniem. Zachęcamy do korzystania z możliwości kontaktu z Radcą Prawnym.  
Izba Gospodarcza Ziemi Myślenickiej wspólpracuje z gazetą SEDNO. Jest to Myślenicki Miesięcznik Powiatowy, który jest rozsyłamy darmowo naszym Członkom raz w miesiącu. Na jego łamach można przeczytać i zobaczyć oprócz ciekawych artykułów, loga firm, prezentacje oraz wywiady z Członkami IGZM. Co miesiąc  prezentujemy okładkę najnowszego numeru.  

  Tutaj można znależć informacje na temat Firm wspólpracujących z Izbą Gospodarczą Ziemi Myślenickiej. Wspólpraca ta przekłada się na duże korzyści dla zrzeszonych w Izbie Przedsiebiorców.

 W tej zakładce zamieszczamy  najnowsze informacje dla Przedsiębiorców.  Staramy się zaprezentować  nowego Członka Izby oraz krótką informację na Jego temat wraz z logiem Firmy  jeżeli posiada.  

Z tej zakładki możemy przenieść się bezpośrednio do miejsca gdzie wgrany jest Statut Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej.