szukasz
SOLIDNEGO PARTNERA W BIZNESIE?
SPRAWDZ FIRMY KTÓRE ZRZESZAMY W NASZEJ IZBIE

Witamy na naszej stronie

Witamy na stronie Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej. Izba powstała w 2010 roku i jest  organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z powiatu myślenickiego. Ponieważ w jedności siła uważamy, iż Przedsiębiorcy powinni  łączyć  się i wspólnie działać, wykorzystując dotychczas zdobyte doświadczenia i wiedzę. Razem możemy stać się silni i zauważalni.
 

Zapraszamy do współpracy.

Podczas Walnego Zgromadzenia Członków IGZM w dniu  30.03.2016 r, uzupełniony został skład Zarządu IGZM. Nowymi Członkami  zostali:Pan Dariusz Pierzak, Pan Wiesław Panuś , Pan Witold Górka, Pan Rafał Kudas i Pan Zbigniew Bylica.
  DODATKOWY DZIEŃ PRACY W URZĘDZIE SKARBOWYM W ZWIĄZKU Z AKCJĄ PIT: DZIEŃ OTWARTY – 16 kwietnia 2016 r. w godz. od 7.15 do 13.00; WYDŁUŻONE GODZINY PRACY W URZĘDZIE SKARBOWYM W ZWIĄZKU Z AKCJĄ PIT: W DNIACH 28-29 KWIETNIA 2016 r. URZĄD BĘDZIE CZYNNY W GODZ. OD 7.15 DO 18:00;
Izba Gospodarcza Ziemi Myślenickiej informuje, iż w dniu 29.04.2016 r. (piątek ) w godzinach między 9.00 a 11.00 w siedzibie Izby mieszczącej się w Osieczanach dyżur, podczas którego będą udzielane bezpłatne konsultacje ubezpieczeniowe będzie pełnić Pani Justyna Bulga- Adamiec wraz z Panią Pauliną Wojtałów
Izba Gospodarcza Ziemi Myślenickiej informuje, iż w dniu 12.05.2016 r. (czwartek) w godzinach między 9.00 a 11.30 w siedzibie Izby mieszczącej się w Osieczanach odbędzie się dyżur, podczas którego będą udzielane bezpłatne konsultacje dotyczące środków unijnych dostępnych dla przedsiębiorców, ich pracowników w perspektywie 2014 - 2020.  
Izba Gospodarcza Ziemi Myślenickiej wspólpracuje z gazetą SEDNO. Jest to Myślenicki Miesięcznik Powiatowy, który jest rozsyłamy darmowo naszym Członkom raz w miesiącu. Na jego łamach można przeczytać i zobaczyć oprócz ciekawych artykułów, loga firm, prezentacje oraz wywiady z Członkami IGZM. Co miesiąc  prezentujemy okładkę najnowszego numeru.  

  Tutaj można znależć informacje na temat Firm wspólpracujących z Izbą Gospodarczą Ziemi Myślenickiej. Wspólpraca ta przekłada się na duże korzyści dla zrzeszonych w Izbie Przedsiebiorców.

 W tej zakładce zamieszczamy  najnowsze informacje dla Przedsiębiorców.  Staramy się zaprezentować  nowego Członka Izby oraz krótką informację na Jego temat wraz z logiem Firmy  jeżeli posiada.  

Z tej zakładki możemy przenieść się bezpośrednio do miejsca gdzie wgrany jest Statut Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej.