szukasz
SOLIDNEGO PARTNERA W BIZNESIE?
SPRAWDZ FIRMY KTÓRE ZRZESZAMY W NASZEJ IZBIE

Witamy na naszej stronie

Witamy na stronie Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej. Izba powstała w 2010 roku i jest  organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z powiatu myślenickiego. Ponieważ w jedności siła uważamy, iż Przedsiębiorcy powinni  łączyć  się i wspólnie działać, wykorzystując dotychczas zdobyte doświadczenia i wiedzę. Razem możemy stać się silni i zauważalni.
 

Zapramy do współpracy.

Zarząd Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej podjął decyzję o zmianie , odświeżeniu strony internetowej Izby, na której serdecznia Państwa witamy. Nowa strona ma pomóc  szybciej dotrzeć do porządanej informacji.
W dniu 13 lipca 2015 roku  w sali obrad Ratusza w Skawinie nastapiło uroczyste podpisanie aktu zalożycielskiego  Stowarzyszenia Mołopolskie Porozumienie Organizacji Gospodarczych. Do stowarzyszenia przystapiło 13 izb z obszaru małopolski w tym 3 izby z powiatu myślenickiego: Izba Gospodarcza Ziemi Myślenickiej, Sułkowicja Izba Gospodarcza oraz Izba Gospodarcza Dorzecza Raby w Dobczycach. Swoje podpisy pod aktem założycielskim ze strony IGZM złożyli  Tadeusz Sawicki i Wiktor Kielan, który został wybrany na członka Komisji Rewizyjnej nowo powstałego stowarzyszenia. Głównym założeniem stowarzyszenia jest walka  o powszechny samorząd gospodarczy w Polsce, wzorem innych krajów europejskich, gdzie przynależność do organizacji gospodarczych jest obowiązkowa. Relacje  oraz zdjęcia z uroczystości można zobaczyć na stronie   stowarzyszenia www.mpog.pl
Izba Gospodarcza Ziemi Myślenickiej zaprasza zrzeszonych Członków na comiesięczne, bezpłatne konsultacje ubezpieczeniowe, których udzielać będzie Pani Justyna Bulga. Pragnę przypomnieć, iż Pani Justyna jest rownież członkiem IGZM. W związku ze zmianą Strony Internetowej  Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej, informujemy o zmianach dotyczących  Programu Lojalnościowego '' Południe się rozwija''.Zmiany dotyczą zapisów w Umowie Programu Lojalnościowego ''Południe się rozwija''.Oznacza to, iż na  nowej Stronie Internetowej Izby nie ma:utworzonych profili firm do uzupełniania i edycji   przez uczestników w/w Programu i nie ma możliwości ulokowania Uczestnika w/w Programu na interaktywnej mapie przedsiębiorstw. Pozostałe postanowienia umowy pozostają bez zmian.Wszyscy uczestnicy w/w Programu otrzymają Aneks do posiadanej Umowy Programu Lojalnościowego '' Południe się rozwija''.  
Od miesiąca września br., po okresie urlopowym, będą wznowione konsultacje prawne dla Członków IGZM w siedzibie Izby, Osieczany 106. O dokładnym terminie,  poinformujemy z odpowiednim wyprzedzeniem.  
Izba Gospodarcza Ziemi Myślenickiej wspólpracuje z gazetą SEDNO. Jest to Myślenicki Miesięcznik Powiatowy, który jest rozsyłamy darmowo naszym Członkom raz w miesiącu. Na jego łamach można przeczytać i zobaczyć oprócz ciekawych artykułów, loga firm, prezentacje oraz wywiady z Członkami IGZM. Poniżej prezentujemy okładkę najnowszego numeru.  

  Tutaj można znależć informacje na temat Firm wspólpracujących z Izbą Gospodarczą Ziemi Myślenickiej. Wspólpraca ta przekłada się na duże korzyści dla zrzeszonych w Izbie Przedsiebiorców.

 W tej zakładce zamieszczamy  najnowsze informacje dla Przedsiębiorców.  Staramy się zaprezentować  nowego Członka Izby oraz krótką informację na Jego temat wraz z logiem Firmy  jeżeli posiada.  

W tym dziale można dowiedzieć się o proponowanych szkoleniach  lub konsultacjach prawnych. Zawsze staramy się informować zrzeszonych Członków  o terminie i tematyce  szkolenia z odpowiednim wyprzedzeniem.