szukasz
SOLIDNEGO PARTNERA W BIZNESIE?
SPRAWDZ FIRMY KTÓRE ZRZESZAMY W NASZEJ IZBIE

Witamy na naszej stronie

Witamy na stronie Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej. Izba powstała w 2010 roku i jest  organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z powiatu myślenickiego. Ponieważ w jedności siła uważamy, iż Przedsiębiorcy powinni  łączyć  się i wspólnie działać, wykorzystując dotychczas zdobyte doświadczenia i wiedzę. Razem możemy stać się silni i zauważalni.
 

Zapraszamy do współpracy.

Zarząd Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej podjął decyzję o zmianie , odświeżeniu strony internetowej Izby, na której serdecznia Państwa witamy. Nowa strona ma pomóc  szybciej dotrzeć do porządanej informacji.
  DODATKOWY DZIEŃ PRACY W URZĘDZIE SKARBOWYM W ZWIĄZKU Z AKCJĄ PIT: DZIEŃ OTWARTY – 16 kwietnia 2016 r. w godz. od 7.15 do 13.00; WYDŁUŻONE GODZINY PRACY W URZĘDZIE SKARBOWYM W ZWIĄZKU Z AKCJĄ PIT: W DNIACH 28-29 KWIETNIA 2016 r. URZĄD BĘDZIE CZYNNY W GODZ. OD 7.15 DO 18:00;
25 lutego br. w siedzibie Izby Osieczany 106,  będa przeprowadzone konsultacje prawne  w godzinach między 15:00 a 16:30 oraz szkolenie z Prawa Pracy z uwzględnieniem najnowszych zmian. Szkolenie rozpocznie się o godzinię 16:30.Prosimy o telefoniczne lub mailowe  potwierdzenie chęci udziału w szkoleniu do dnia 12 luty 2016 r., ilość miejsc ograniczona.
W miesiącu  lutym br. bedą przeprowadzone dwa razy konsultacje prawne oraz dodatkowo konsultacje dotyczące mediacji dla Członków IGZM w siedzibie Izby, Osieczany 106. O terminach konsultacji będziemy informować z odpowiednim wyprzedzeniem. Zaplanowane jest również szkolenie z Prawa Pracy . Konsultacje oraz szkolenie prowadzone  będzie przez Kancelarie Radcy Prawnego Agnieszke Zawodny -Zbroja.  Zachęcamy do korzystania z możliwości kontaktu z Radcą Prawnym.  W miesiącu marcu br. odbędzie się Walne Zgromadzenie Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej. Więcej szczegółów podamy w kolejnym terminie.  
Izba Gospodarcza Ziemi Myślenickiej wspólpracuje z gazetą SEDNO. Jest to Myślenicki Miesięcznik Powiatowy, który jest rozsyłamy darmowo naszym Członkom raz w miesiącu. Na jego łamach można przeczytać i zobaczyć oprócz ciekawych artykułów, loga firm, prezentacje oraz wywiady z Członkami IGZM. Co miesiąc  prezentujemy okładkę najnowszego numeru.  

  Tutaj można znależć informacje na temat Firm wspólpracujących z Izbą Gospodarczą Ziemi Myślenickiej. Wspólpraca ta przekłada się na duże korzyści dla zrzeszonych w Izbie Przedsiebiorców.

 W tej zakładce zamieszczamy  najnowsze informacje dla Przedsiębiorców.  Staramy się zaprezentować  nowego Członka Izby oraz krótką informację na Jego temat wraz z logiem Firmy  jeżeli posiada.  

Z tej zakładki możemy przenieść się bezpośrednio do miejsca gdzie wgrany jest Statut Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej.