Report Abuse

Atrium Biuro Projektów Myślenice Logo

Atrium – Biuro Projektowe

Biuro Projektowe w Myślenicach

Biuro Projektów ATRIUM powstało w styczniu 1989 roku. Posiadamy autorski katalog gotowych (typowych) projektów domów jednorodzinnych, dworków, dworów i rezydencji o współczesnych rozwiązaniach funkcjonalnych i formie architektonicznej opartej na tradycjach najpiękniejszych obiektów architektury polskiej. Wykonujemy również projekty na indywidualne zamówienie.

Zajmujemy się także projektowaniem obiektów dla służby zdrowia - szpitali, przychodni, ośrodków rehabilitacyjnych, gabinetów lekarskich i stomatologicznych. W swoim dorobku mamy znaczną ilość zrealizowanych projektów szkół, sal gimnastycznych, przedszkoli, zajazdów, hoteli, moteli, obiektów gastronomicznych, produkcyjnych i handlowych oraz obiektów objętych ochroną konserwatora zabytków.
Staramy się w pełni zaspokoić wymagania i życzenia Inwestorów, dla których wybudowanie domu lub innego obiektu, bywa spełnieniem marzeń. Dbamy o jakość i solidność rozwiązań funkcjonalnych, technicznych i materiałowych, aby projektowane u nas obiekty były wygodne, komfortowe, łatwe w budowie, ekonomiczne w eksploatacji i utrzymaniu.

Oferowane przez nasze biuro projekty gotowe, należy dostosować do warunków lokalnych, to znaczy wykonać adaptację do działki . Sporządzamy adaptacje na terenie powiatu myślenickiego. Oferowane przez nasze biuro projekty gotowe, należy dostosować do warunków lokalnych, to znaczy wykonać adaptację do działki. Sporządzamy adaptacje na terenie powiatu myślenickiego. Wprowadzamy zmiany do indywidualnych oczekiwań inwestorów lub dołączamy bezpłatną zgodę na ich wykonanie. Projektujemy podpiwniczenia całae lub częściowe.Wykonujemy lustrzane odbicia każdego z naszych projektów.

Dane kontaktowe

Adres
32-400 Myślenice, Niepodległości 3
Telefon

Lokalizacja

Skip to content