Report Abuse

Kancelaria Rady Prawnego - Agnieszka Zawodny Zbroja

Agnieszka Zawodny-Zbroja – Radca Prawny

Kancelaria Radcy Prawnego

Radca Prawny Agnieszka Zawodny-Zbroja jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła aplikację radcowską uzyskując wpis na listę radców prawnych prowadzoną przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych (Kraków).
Kancelaria Radcy prawnego Agnieszka Zawodny-Zbroja specjalizuje się w prawie ubezpieczeniowym, w szczególności w dochodzeniu odszkodowań od ubezpieczycieli oraz sprawców szkód majątkowych i osobowych. Kraków to główny obszar naszych działań, jednak świadczymy usługi na terenie całej Polski.

Kancelaria świadczy także kompleksową pomoc prawną w następujących specjalnościach:

Prawo cywilne, Prawo gospodarcze, Prawo bankowe, Prawo pracy (Kraków, cała Polska),
Kompleksowa obsługa prawna firm ( Kraków oraz województwo małopolskie),
Prawo administracyjne, Prawo budowlane,
Prawo autorskie i własności przemysłowej, Prawo rodzinne i opiekuńcze,
Prawo unii europejskiej.

Oferowana przez Kancelarię pomoc prawna obejmuje w zależności od potrzeb Klienta udzielanie porad prawnych, sporządzanie wszelkiego rodzaju umów, opinii prawnych, pism urzędowych, procesowych i przedprocesowych, obsługę prawną przedsiębiorców, udział w mediacjach, negocjacjach i postępowaniach arbitrażowych, a także zastępstwo procesowe przed sądami, w tym przed sądami Unii Europejskiej.

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Zawodny-Zbroja prowadzi także wiele spraw z zakresu skomplikowanej problematyki, jaką jest prawo pracy (Kraków).

Dodatkowo w siedzibie biura Izby Gospodarczej Ziemi Myslenickiej w Osieczanach Pani Radca udziela darmowych porad prawnych dla zrzeszonych członków Izby. Ponadto ma duże doświadczenie we współpracy z innymi izbami gospodarczymi w zakresie obsługo prawnej przedsiębiorców.

Konsultacje cieszą się rosnącym zainteresowaniem a na spotkanie można umówić się za pośrednictwem biura Izby lub bezpośrednio z Kancelarią.

Siedziba firmy mieści się w Zabierzowie, a biuro kancelarii zlokalizowane jest w Krakowie przy ul. Kujawskiej 26/5.

Dane kontaktowe

Adres
32-080 Zabierzów, Słoneczna 3
Telefon

Lokalizacja

Skip to content