Report Abuse

Logo firmy KS Business Solutions Sp. z o.o.

KS Business Solutions sp. z o.o.

Skuteczne technologie i rozwiązania informatyczne dla firm.

KS Business Solutions oferuje pełne wsparcie w realizacji projektów informatycznych.

Potrafimy umiejętnie łączyć sprawdzone technologie i narzędzia, dzięki którym możemy budować nowoczesne aplikacje biznesowe. Skupiamy się na praktycznych, indywidualnie dobranych rozwiązaniach. Takie podejście stosujemy w projektach wdrażanych zarówno dla największych korporacji, jak British American Tobacco w Polsce i Nestle Waters Direct, jak i dla firm średniej wielkości.

Pracując z nami otrzymasz usługę najwyższej jakości niezależnie od wielkości Twojej firmy. Wybierz obszar naszego działania, o którym chcesz dowiedzieć się więcej:

- outsourcing IT,
- bezpieczeństwo IT,
- wirtualizacja środowiska IT,
- konsulting przedprojektowy i wdrożenia,
- programowanie aplikacji (bazodanowych, internetowych, mobilnych),
- rozwiązania mobilne (w tym SFA – Sales Force Automation),
- hosting aplikacji biznesowych,
- audyty użyteczności.

Razem z naszymi Partnerami Biznesowymi oraz podmiotami stowarzyszonymi świadczymy także usługi doradztwa finansowego, podatkowego, prawnego i kapitałowego dla przedsiębiorstw oraz kompleksowy brand consulting.

Nie wymieniliśmy wszystkich pól, na których operujemy z sukcesem. Niezmiennie uzupełniamy i dopasowujemy świadczone usługi do potrzeb naszych Klientów. Zachęcamy do kontaktu z nami, to najlepszy sposób na to, żebyśmy wspólnie dokonali kolejnego zakończonego sukcesem wdrożenia!

Dane kontaktowe

Adres
32-400 Myślenice , Drogowców 3
Telefon
Social Media

Lokalizacja

Skip to content