Report Abuse

Siedem Smaków - Restauracja Myślenice - Zarabie - Logo firmy

Siedem Smaków – Restauracja Myślenice

Restauracja w Myślenicach

Restauracja "Siedem Smaków" znajduje się w malowniczej części Myślenic, tuż u podnóża Beskidu Wyspowego. Założona w 2001 roku przez Edwarda Szostaka stała się cenioną restauracją na kulinarnej mapie Myślenic i nie tylko. Nie bez przyczyny, ponieważ niebagatelny wpływ na jej rozwój miało ponad czterdziestoletnie doświadczenie właściciela. Edward swój kunszt doskonalił w różnych zakątkach świata, gotując dla rozmaitych ważnych osobistości. Nazwa "Siedem Smaków" symbolizuje nasze otwarcie na smaki pochodzące nie tylko z rodzimego regionu. Przy doborze smaków dbamy o najdrobniejsze szczegóły, aby nasze potrawy były prawdziwą ucztą zmysłów. Obecnie rodzinna tradycja podtrzymywana jest przez syna Macieja, który wraz z małżonką przejął pasję i miłość do kuchni.

Pragniemy, aby każda wizyta w naszych progach zachęciła Państwa do odwiedzenia nas ponownie.

Siedem Smaków - Restauracja Myślenice organizuje wesela i przyjęcia okolicznościowe dla gości indywidualnych. Zapraszamy też firmy i instytucje do organizacji kameralnych konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych w zaciszu myślenickiego Zarabia.

W sprawie organizacji imprez w Myślenicach oraz odwiedzin grupowych w naszej restauracji prosimy o kontakt pod numerami:
605 444 305 - Małgorzata Szostak
605 444 306 - Maciej Szostak

Serdecznie zapraszamy!

Dane kontaktowe

Adres
32-400 Myślenice, ul. Zdrojowa 1
Telefon
Telefon 2
Social Media

Lokalizacja

Skip to content