Report Abuse

epstryk.pl - logo internetowej hurtowni elektrycznej

Epstryk.pl – Internetowa Hurtownia Elektryczna

Hurtownia Elektryczna Online

Jako hurtownia elektryczna online nasza firma osiąga dynamiczny rozwój dzięki ofercie skierowanej bezpośrednio do deweloperów, architektów oraz projektantów wnętrz. Nasz wykwalifikowany zespół młodych ludzi chętnie przygotuje dla każdego klienta indywidualną i korzystną ofertę, korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia w dziedzinie oświetlenia oraz szeroko pojętego osprzętu elektrycznego, dzięki cotygodniowym spotkaniom z największymi producentami oświetlenia, takimi jak Spotline SLV, BPM Lighting i Philips.

Nie ważne, czy jesteś w trakcie realizacji projektu, planujesz remont mieszkania, czy przed Tobą duża inwestycja, dla każdego z naszych klientów przygotujemy indywidualną ofertę, korzystną dla obu stron. Nasza oferta obejmuje dostęp do szerokiej gamy asortymentu elektrycznego w cenach hurtowych, błyskawiczny kontakt z wykwalifikowanym handlowcem, rzetelną realizację zamówienia, możliwość zamówienia produktów spoza oferty sklepu oraz pomoc w doborze odpowiednich produktów, które pasują do indywidualnej aranżacji.

Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do kontaktu z nami drogą mailową lub telefoniczną, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej współpracy.

Dane kontaktowe

Adres
30-363 Kraków, Wadowicka 7
Telefon
Social Media

Lokalizacja

Skip to content