członkowie izby

Krzyszkowice 294
32-445 Krzyszkowice
Tel.12 272-32-70
www: www.wilczyglod.pl
''Wilczy Głód'' istnieje już od ponad 20 lat i jest t o nie tylko hotel i oberża ale także miejsce w którym można zorganizować rożne przyjęcia, imprezy okolicznościowe. Dzięki swojemu położeniu prze zakopiance łatwo można trafić a dla zmęczonych podróżą w kierunku Tatr jest to idealne miejsce na nocleg. Naszych gości zachwycamy nie tylko wspaniałą atmosferą, tradycyjną kuchnią ale również możliwością zorganizowania niezapomnianego przyjęcia w góralskim klimacie sali weselnej.
Krzyszkowice 474
32-445 Krzyszkowice
Tel/Fax:12 373-53-37
E-mail:wmraczek@wp.pl
www: brak
Cukiernia W&M Raczek zajmuje się produkcją oraz sprzedażą wyrobów cukierniczych i piekarniczych.
Ul. Niepodległości 6
32-400 Myślenice
Tel. 12 272-04-82, 601-862-514
E-mail:dziadkowiecjan@onet.pl
www: www.cukierniadziadkowiec.ns48.pl
Cukiernia Dziadkowiec jest najlepsza cukiernia w powiecie myślenickim. Została założona w roku 1957 przez Kazimierę i Jana Dziadkowiec.Powstało jako malutkie przedsiębiorstwo zatrudniające kilka osób. W roku 1992 działalność gospodarczą przepisali na syna Jana Dziadkowiec, który obecnie prowadzi przedsiębiorstwo.Od dnia postanie w cukierni produkuje się ciastka, ciasto, pączki i lody.Cukiernia produkuje, opiera się na tradycyjnych sprawdzonych recepturach, rozszerza asortyment, dba aby zaspokoić potrzeby Klientów.
Hasłem Cukierni jest: Najlepsze lody, kremówki i makowiec robi Jasiu Dziadkowiec. Nasza oferta to szeroki asortyment ciastek, tortów tradycyjnych i z kremem oraz na bazie bitej śmietany o rożnych wzorach, z bohaterami. W ofercie również mamy lody tradycyjne i włoskie, napoje lodowe, desery, soki, koktajle oraz kawa i herbata.
Ul.Kasprowicza 13
32-400 Myślenice
Tel.601-171-885
E-mail:biuro@ilcamino.pl
www: www.ilcamino.pl
Il Camino to rodzinna restauracja w Myślenicach założona i prowadzone przez małżeństwo od wielu lat zafascynowane gotowaniem. Czerpiemy inspiracje rożnych stron Włoch ale nie zapominamy o kulinarnej tradycji naszych babek.Wnętrza naszej restauracji są komfortowe i klimatyczne.Jest to idealne miejsce na spotkania biznesowe i rodzinne.Przy blasku świec i lampce znakomitego wina skosztują Państwo przepysznych dań kuchni włoskiej i polskiej.Ciepła i nastrojową atmosferę lokalu pomaga podtrzymać zawsze uśmiechnięta i profesjonalna obsługa kelnerska.W sezonie wiosenno-letnim czynny jest także przyjemny ogródek.