członkowie izby

Ul. Klakurki 2A
32-400 Myślenice
Tel. +48 695 987 600
E-mail:konrad@seonidas.pl
www: www.seonidas.pl
Seonidas.pl to firma informatyczna specjalizująca się w świadczeniu usług optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych, sklepów internetowych, produktów i usług.Pozycjonujemy lokalnie i globalne. Nasza wiedza,umiejętności i kompetencje pozwalają naszym klientom dostrzec i wykorzystać pełny potencjał branży, w której działają, w oparciu o twarde dane analityczne i rynkowe. W zakres naszych kompetencji wchodzi także doradztwo strategiczne w zakresie wykorzystania marketingu internetowego do rozwoju przedsięwzięć biznesowych naszych klientów.
Nasze usługi podnoszą widoczność stron internetowych naszych klientów rozumianą jako wzrost pozycji w rankingach wyszukiwania Google dla precyzyjnie zdefiniowanego zakresu słów kluczowych.Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania to wzrost ruchu organicznego(darmowego) użytkowników internetu będących w istocie potencjalnymi klientami firmy.
Naszym klientom oferujemy:
- bezpłatny audyt SEO stron internetowych,
- usługi optymalizacji; onsite, offsite, i techniczną,
- pozycjonowanie stron internetowych w oparciu o precyzyjnie opracowaną listę słów kluczowych oraz plany rozwojowe firmy,
- doradztwo strategiczne w zakresie wykorzystania narzędzi marketingu internetowego do rozwoju biznesu,
- dostarczanie wysokiej jakości unikalnej i zoptymalizowanej pod kątem SEO treści (content marketing),
- doradztwo przed, nadzór w trakcie i audyt po zakończeniu realizacji projektów budowy stron internetowych przez firmy zewnętrzne.
Członkom IGZM oferujemy:
- bezpłatny audyt SEO strony internetowej wraz z analizą rynku w oparciu o wybrany, reprezentatywny zestaw słów kluczowych:
- bezpłatne konsultacje w dziedzinie marketingu internetowego w tym w szczególności w zakresie budowy stron internetowych, pozycjonowania, SEO i optymalizacji, e-mail marketingu, marketingu lokalnego, obecności w social media oraz reklamy internetowej;
- 10% zniżki na optymalizację i 5% na pozycjonowanie stron internetowych.
Poszukujemy:
1. Partnerów do współpracy w zakresie wprowadzania nowych produktów i usług na rynek w oparciu o nowoczesne narzędzie marketingu internetowego(pozycjonowanie startup'ów).
2. Klientów na nasze usługi.
3. Wiedzy, informacji i kontaktów biznesowych.
Ul. Balicka 56
32-149 Kraków
Tel. 601-949-949
E-mail: vestafox@vestafox.com
www: vestafox.com
Jesteśmy agencją interaktywna zajmującą się tworzeniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla firm. Kompleksowo działamy w obszarze projektowania, planowania i budowy aplikacji, oprogramowania i marketingu internetowego z uwzględnieniem nowoczesnych strategii reklamowych. Planując nasze działania staramy się je zawsze optymalizować indywidualnie pod kątem każdego klienta, dobierając je do jego potrzeb i możliwości finansowych.

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą:
- strony i sklepy internetowe
- portale tematyczne i społecznościowe
- serwisy korporacyjne, promocyjne i taktyczne
- aplikacje dedykowane tworzone pod wymagania klienta
- organiczne pozycjonowanie stron
- kampanie reklamowe google AdWords, Facebook itp.
- projekty graficzne, loga, logotypy, banery reklamowe w technologii Flash
- zarządzanie i administracja projektami i stronami
- przygotowujemy i wdrażamy:
CMS systemy zarządzania treścią
CRM systemy zarządzania relacjami z klientem
- gry sieciowe
- aplikacje pod urządzenia mobilne android, iPhone

VestaFox
Ul.Piłsudskiego 4
32-400 Myślenice
Tel.12 274-42-49, 664-487-144
E-mail:sklep@solidpc.pl
www: www.solidpc.pl
Firma SOLI-PC ma w swojej ofercie sprzedaż oraz serwis komputerów, oprogramowania i części komputerowe. Firma zajmuje się również wykonywaniem i administracją sieci komputerowych oraz sprzedażą materiałów eksploatacyjnych.
Wizytówką firmy SOLID-PC jest profesjonalizm i szybkość działania.
Ul. Niepodległości 43/8
32-400 Myślenice
Tel.12 384-88-45, 508-081-620
E-mail:bok@pckomnet.pl
www: www.pckomnet.pl
PCKOM-NET -to Twój dostawca internetu. Internet bezprzewodowy dla mieszkańców Gminy Myślenice.Dynamicznie rozwijająca się firma, każdego dnia poszerza swoje grono odbiorców.Firme dbająca w profesjonalny sposób o swoich klientów.
Ul.Drogowców 3
32-400 Myślenice
Tel.12 312-71-10
E=mail:biuro@ksbs.pl
www: www.ksbs.pl
KS Business Solutions oferuje pełne wsparcie w realizacji projektów informatycznych.

Potrafimy umiejętnie łączyć sprawdzone technologie i narzędzia, dzięki którym możemy budować nowoczesne aplikacje biznesowe. Skupiamy się na praktycznych, indywidualnie dobranych rozwiązaniach. Takie podejście stosujemy w projektach wdrażanych zarówno dla największych korporacji, jak British American Tobacco w Polsce i Nestle Waters Direct, jak i dla firm średniej wielkości.

Pracując z nami otrzymasz usługę najwyższej jakości niezależnie od wielkości Twojej firmy. Wybierz obszar naszego działania, o którym chcesz dowiedzieć się więcej:

- outsourcing IT,
- bezpieczeństwo IT,
- wirtualizacja środowiska IT,
- konsulting przedprojektowy i wdrożenia,
- programowanie aplikacji (bazodanowych, internetowych, mobilnych),
- rozwiązania mobilne (w tym SFA – Sales Force Automation),
- hosting aplikacji biznesowych,
- audyty użyteczności.

Razem z naszymi Partnerami Biznesowymi oraz podmiotami stowarzyszonymi świadczymy także usługi doradztwa finansowego, podatkowego, prawnego i kapitałowego dla przedsiębiorstw oraz kompleksowy brand consulting.

Nie wymieniliśmy wszystkich pól, na których operujemy z sukcesem. Niezmiennie uzupełniamy i dopasowujemy świadczone usługi do potrzeb naszych Klientów. Zachęcamy do kontaktu z nami, to najlepszy sposób na to, żebyśmy wspólnie dokonali kolejnego zakończonego sukcesem wdrożenia!